Strona główna » ReVamp kończy działalność
INNE NEWSY

ReVamp kończy działalność

ReVamp, formacja założona przez lidera After Forever i obecną wokalistkę Nightwish, został oficjalnie rozwiązany. Frontmanka Floor Jansen oznajmiła, że Nightwish potrzebuje 100% oddania, co nie jest możliwe przy udzielaniu się w dwóch kapelach w tym samym czasie. Zespół w swoim dorobku posiada dwa albumy studyjne, “ReVamp” z 2010 roku oraz “Wild Card” z 2013. Jego fanpage na Facebooku będzie działał jeszcze przez miesiąc, aby fani mieli gdzie zamieszczać swoje reakcje.

Floor Jansen o zakończeniu działalności:

Jestem dumna z tych dwóch albumów, które razem zrobiliśmy! ReVamp ma świetnych i bardzo utalentowanych i muzyków. Nie chciałabym, aby musieli ciągle czekać na to, żebym znalazła dla nich czas i pasję potrzebną do stworzenia kolejnej płyty. Nie chcę również dawać fanom fałszywej nadziei. ReVamp żył krótko, lecz ekscytująco. Teraz nadszedł czas na nowe zespoły i projekty. Dziękuję wszystkim zaangażowanym za miłość i poświęcenie!

Muzycy nie pozostają jednak bezczynni. Gitarzysta Jord Otto i basista Henk Vonk przymierzają się do albumu z The Blackest Gray, Jord ponadto zamierza wydać krążek z My Propane, a klawiszowiec Ruben Wijga ciągle komponuje i pracuje nad różnymi projektami. Jansen natomiast niedawno ujawniła, że jest w czwartym miesiącu ciąży. Swojego pierwszego dziecka spodziewa się z Hannesem Van Dahl, perkusistą Sabaton.

Podobne artykuły

“Kerosene”, czyli kolejny utwór z “Legion: XX”

Dominika Kudła

Iced Earth na dwóch koncertach w Polsce

Tomasz Koza

Posłuchaj utworu z nadchodzącej płyty Crimfall

Lena Knapik

YouTube zbanował utwór “Killem All” grupy King 810

Lena Knapik

Insomnium i Tribulation na dwóch koncertach w Polsce

Tomasz Koza

Devin Townsend Project, Between the Buried & Me i Leprous w lutym na dwóch koncertach w Polsce

Tomasz Koza

Zostaw komentarz

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!