Zespół Samael
Strona główna » Samael zmienia wytwórnię, nowy album w drodze.
NEWSY PŁYTY

Samael zmienia wytwórnię, nowy album w drodze.

Gwiazda szwajcarskiej sceny metalowej, zespół Samael, podpisał ogólnoświatowy kontrakt z austriacką wytwórnią płytową Napalm Records. Nowy album ma się ukazać jeszcze w tym roku.

Wcześniej kapela współpracowała m.in. z Century Media Records czy z Nuclear Blast. Sebastian Münch z działu A&R wytwórni Napalm Records mówi:

Duma mnie rozpiera. Możemy ogłosić podpisanie umowy z kultową szwajcarską kapelą Samael! Samael stworzył jedne z najbardziej zabójczych i autentycznych black metalowych albumów, takie jak “Blood Ritual” czy “Ceremony Of Opposites”! Później z bardziej industrialnym podejściem światło dziennie ujrzały arcydzieła “Passage” i “Eternal”! Żeby streścić długą historię – Samael jest muzycznym geniuszem, a my jesteśmy szczęśliwi, że możemy wspólnie kontynuować tę przebojową opowieść! Witamy w napalmowej rodzinie!.

Samael dodaje:

Jesteśmy podekscytowani tym, że możemy ogłosić zaciśnięcie więzi z Napalm Records i wydanie z nimi nowego albumu! Wynikiem tego sojuszu będzie bez wątpienia najważniejszy krążek w całej historii Samael. (…) Ze wsparciem tak dynamicznej i entuzjastycznej drużyny i z pomocą naszych oddanych fanów jesteśmy bardziej niż gotowi do przekazania naszej nowej muzyki całemu światu.

Więcej szczegółów ma się pojawić już wkrótce, a my przypominamy o możliwości posłuchania zespołu na żywo podczas tegorocznej Metalmanii, która odbędzie się 22 kwietnia w katowickim Spodku.

Podobne artykuły

Nowa płyta Nocnego Kochanka “Randka w Ciemność” ukaże się już w styczniu

Lena Knapik

Immortal zakończył prace nad nowym albumem

Lena Knapik

Stet Howland wraca do zdrowia

Agata Laszuk

Ghost Bath – black metalowa sensacja wraca na koncert do Warszawy

Tomasz Koza

Metallica: koncert w Krakowie ukaże się na płytach CD

Albert Markowicz

Zobacz interaktywne, 360-stopniowe wideo od Slipknot

Lena Knapik

Zostaw komentarz

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!