Strona główna » Scorpions: nowa płyta i koncert w Polsce!
NEWSY PŁYTY WYDARZENIA

Scorpions: nowa płyta i koncert w Polsce!


Legenda rocka, zespół Scorpions już 1 grudnia wystąpi w ERGO ARENIE, a już dziś na sklepowe półki trafiło najnowsze wydawnictwo grupy „Born To Touch Your Feelings – Best Of Rock Ballads”. Czy w Gdańsku usłyszymy premierowy materiał?

40 lat temu ukazał się utwór „Born To Touch Your Feelings”. Tytuł tej piosenki to także nazwa wyjątkowej kompilacji, która przypomina historię legendarnego zespołu Scorpions. Płyta zawiera najpiękniejsze i najbardziej legendarne rockowe ballady – między innymi „Born To Touch Your Feelings”, „Send Me An Angel”, czy „Holiday” oraz oczywiście „Wind Of Change” – klasyczny utwór nierozerwalnie kojarzący się w Europie z upadkiem Muru Berlińskiego i końcem Zimnej Wojny.


↘Bądź jak Twoi znajomi, bądź na bieżąco.


Wśród największych klasyków znalazł się także nowy utwór Rudolfa Schenkera – „Always Be With You”. To głęboko emocjonalna deklaracja miłości oraz historia o życiowych zmianach – nie jest przypadkiem, że artysta napisał ją po urodzinach swojego najmłodszego syna. „Melrose Avenue” z kolei zawdzięcza swoją nazwę najsłynniejszej ulicy w Los Angeles. Najnowsza piosenka Matthiasa Jabsa doskonale oddaje atmosferę życia w Kalifornii.

Czy usłyszymy premierowy utwór na żywo już 1 grudnia w ERGO ARENIE?

“Mamy nadzieję, że Scorpions nas wszystkich zaskoczą! Wiemy, że to będzie wyśmienity koncert w oldschoolowym rockowym stylu! Należy jednak pamiętać, że o doborze repertuaru decyduje sam zespół. Zapraszam więc wszystkich na muzyczną ucztę już od godziny 19:15.” – komentuje Mateusz Pawlicki z agencji Prestige MJM

Album „Born To Touch Your Feelings – Best Of Rock Ballads” jest dostępny od piątku, 24 listopada na płycie CD oraz podwójnym winylu, a także w sprzedaży cyfrowej.

Scorpions wystąpią 1 grudnia w hali ERGO ARENA w Gdańsku/Sopocie. Jako support zagra Nocny Kochanek. Wejściówki na to wydarzenie można kupować za pośrednictwem stron bilety.imprezyprestige.com i eBilet.pl oraz w salonach sieci Empik w całym kraju. Koncert organizuje agencja Prestige MJMInformacja prasowa / Fot. Materiały promocyjne

Podobne artykuły

Korn w studiu; nowy album w drodze

Agata Laszuk

150 wybrańców posłuchało nowych kawałków Behemotha… w kaplicy

Szymon Grzybowski

Accept dalej jak 30 lat temu

Lena Knapik

Wokalista Ghost, Tobias Forge potwierdził rozpoczęcie pracy nad nowym albumem

Bartłomiej Pasiak

Rammstein pracuje z reżyserem “Lords of Chaos” nad nowym klipem

Lena Knapik

Daron Malakian (SOAD) oddaje hołd Charlesowi Mansonowi

Agata Laszuk

Zostaw komentarz