NEWSY PŁYTY

Slash i Myles Kennedy w studio


Nie tak dawno do słuchu fanów zaczęły dochodzić plotki na temat kolejnego zawiązania się współpracy Slasha z Mylesem Kennedym i grupą The Conspirators. Wczoraj odnalazły potwierdzenie – muzycy weszli do studia z producentem, Michaelem „Elvisem” Baskette (Alter Bridge, Iggy Pop).

Sam Slash komentuje:

Jestem podekscytowany myślą o nowym materiale, jaki stworzymy na następne wydawnictwo; mam już kilka niezłych piosenek. Współpracuję z chłopakami już od ośmiu lat i do tej pory to była niesamowita jazda. Rozwijamy się jako grupa. Czuję, że postawiliśmy kolejny krok w kierunku kreatywności i na pewno pokażemy to na kolejnym albumie.

Slash i The Conspirators w studio 2018
Zdjęcie: Scott Uchida

Pogłoski o tej współpracy krążyły w sieci od grudnia ubiegłego roku. Wtedy właśnie dziewczyna Slasha, Meegan Hodges, opublikowała na swoim koncie na Instagramie wieść o spotkaniu obu muzyków w studiu. Niedługo potem Myles Kennedy wyjaśnił w jednym z wywiadów, że póki co nie ma żadnych konkretnych planów w tej materii, i że jest nadto zajęty sprawami Alter Bridge oraz swojego solowego wydawnictwa „Year of the Tiger”.

Równolegle zrodziły się też przypuszczenia odnośnie nowej płyty Guns N’ Roses, jednakże bez pokrycia. Choć po raz pierwszy od lat mamy okazję zobaczyć na scenie jednocześnie Axla i Slasha, muzycy nie myślą o powołaniu do życia kolejnego krążka. Prawdopodobnie wystarczająco ukontentowani najbardziej dochodową trasą w historii zespołu.

Źródło: Blabbermouth / Fot. Materiały promocyjne

Podobne artykuły

Iron Maiden: nowy album live już w listopadzie

Agata Laszuk

Dream Theater powróci z nowym albumem w 2019 roku

Dominika Kudła

Scorpions wrócą do Polski w 2018 roku

Tomasz Koza

Jeff Waters: “Annihilator poza sceną i studiem jest solowym projektem”

Dominika Kudła

Black Sabbath – ostatni koncert, ale…

Lena Knapik

Augury ujawnia teaser i detale odnośnie nowego albumu

Dominika Kudła

Zostaw komentarz