Strona główna » Slipknot szykuje materiał na nowy album. Mick Thomson o operacji kręgosłupa.
INNE NEWSY PŁYTY

Slipknot szykuje materiał na nowy album. Mick Thomson o operacji kręgosłupa.

Mick Thomson, gitarzysta Slipknot, przyznał, że zespół zaczyna prace nad następcą “5: The Gray Chapter” z 2014 roku. Zapytany o aktualne plany kapeli, Thomson powiedział:

Spędziliśmy kilka lat na koncertowaniu, ale przedtem cały rok pisaliśmy, nagrywaliśmy i robiliśmy te wszystkie gówna. Teraz mamy małą przerwę. Myślę, że Corey zajmuje się swoimi sprawami [ze Stone Sour]. Albo jeśli jeszcze nie zaczął, to niedługo to zrobi. Tak więc będziemy pracować nad pisaniem jakiegoś gówna, a później, po nagraniu albumu, prawdopodobnie wrócimy na trasę.

Warto wspomnieć, że Thomson przeszedł niedawno operację kręgosłupa i jest już trzecim członkiem Slipknot, który przeżył tego typu zabieg. Drugi gitarzysta, Jim Root, miał w październiku ubiegłego roku wymieniany dysk. Natomiast wokalista, Corey Taylor, w czerwcu 2016 roku musiał poddać się nieplanowanej operacji, kiedy po rutynowym badaniu okazało się, że przez kilka lat chodził ze złamaną szyją.

Thomson kilka dni temu podzielił się rentgenowskim zdjęciem na Instagramie, pisząc:

Właśnie dołączyłem do klubu cyborgów. Boli jak skurwysyn, ale mam nadzieję, że wrócę formą do połowy 2000 roku. Prawdopodobnie powinni mi wymienić wszystkie dyski, tak na wszelki wypadek.

Podobne artykuły

The Amity Affliction na jedynym koncercie w Polsce

Tomasz Koza

#evilmario, czyli perkusista Gojiry zabija członków Mastodon.

Lena Knapik

Samael zmienia wytwórnię, nowy album w drodze.

Lena Knapik

Streaming nowego mini-albumu WVRM

Agata Laszuk

Merry Christless po raz kolejny zagości w polskich miastach!

Tomasz Koza

Premiera nowego albumu Satyricon we wrześniu

Lena Knapik

Zostaw komentarz