Strona główna » Szczegóły nowego albumu Suicide Silence
NEWSY PŁYTY

Szczegóły nowego albumu Suicide Silence


Kalifornijski Suicide Silence szykuje się do wydania nowej płyty. Krążek ukaże się 24 lutego nakładem Nuclear Blast.

Producentem materiału został Ross Robinson, znany ze współpracy z Korn, Slipknot czy Limp Bizkit. Wokalista zespołu, Hernan “Eddie” Hermid, przyznał, że praca z Rossem była przyjemnością. Basista Dan Kenny dopowiedział:

Nie będę kłamał. Jeśli nagrywamy kolejne rzeczy z Rossem, jestem przestraszony, ponieważ wiem, co on ze mnie wydobędzie. On wydobywa wszystko… Cokolwiek jest wewnątrz ciebie, on to zdobędzie. Najlepsze elementy sztuki pochodzą z bólu i tych szczerych rzeczy, których nie chcesz ujawniać. Ale to było niesamowite.

Czego spodziewać się na nowym krążku? Gitarzysta Mark Heylmun zdradza, że fani kompletnie nie przeczuwają takiej zmiany. W nowym materiale kapela próbuje wszystkiego. Jak powiedział Mark:

Jeśli jest jakiś pomysł, zrealizuj go. Nie bój się. Nie pozwól, aby strach powstrzymywał cię od próbowania czegoś innego, od otwierania puszki, w której może być… zupą, którą właśnie chcesz zjeść [śmiech]. Jest mnóstwo żywnościowych metafor, którymi możemy zobrazować naszą muzykę. Robimy kanapkę i jedna osoba przychodzi z warzywami, inna z mięsem. Ale niektórzy ludzie nie jedzą mięsa, więc trzeba się pojawić z odpowiednim serem. Ale niektórzy nie lubią sera… [śmiech]Podobne artykuły

Suffocation prezentuje “Your Last Breaths” z nadchodzącej płyty

Lena Knapik

Fanthrash: nowa płyta “Kill The Phoenix” już dostępna

Redakcja

Rage Against The Machine powraca!

Krzysztof Natkański

GWAR: 30,000 fanów nowymi potencjalnymi dawcami szpiku

Agata Laszuk

Jeff “Mantas” Dunn, były gitarzysta Venom przeszedł poważną operację serca

Lena Knapik

D.R.I na jedynym koncercie w 2018 roku

Tomasz Koza

Zostaw komentarz

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!