Strona główna » Tony Iommi o przyszłości swojej i Black Sabbath
INNE NEWSY

Tony Iommi o przyszłości swojej i Black Sabbath

W niedawnym wywiadzie Tommy Iomi, gitarzysta Black Sabbath, opowiadał o swoim zdrowiu, przyszłości i nadziejach co do kapeli.

W sierpniu muzyk poinformował, że jego nowotwór jest w fazie remisji. Chłoniaka zdiagnozowano u niego w styczniu 2012 roku. Teraz, mimo kolejnego problemu, jest dobrej myśli:

Dwa tygodnie temu byłem u lekarza, żeby się sprawdzić, i na ten moment nie ma żadnych aktywności w miejscach, gdzie miałem raka. Jest jedna w gardle. Kiedy wrócę do Anglii, będę operowany. Zostanie usunięte to coś z tyłu mojego nosa. Lekarze znaleźli tam guzka, ale nie wiemy, czy to rak, czy coś innego. Tak czy inaczej, czuję się w tym momencie dobrze.


Iommi przyznał, że kiedy dowiedział się o trzecim stadium nowotworu, zmienił swoje życie. Teraz, po 50 latach bycia w drodze, chce być więcej w domu i bardziej poświęcać się rodzinie i przyjaciołom.

Przypomnijmy również, że Black Sabbath kończy w przyszłym roku swoją wielką karierę dwoma koncertami w rodzinnym Birmingham 2 i 4 lutego. Zapytany o przyszłość zespołu Tommy mówi:

To bardzo smutne, że kończymy koncertowanie, ale mam nadzieję, że będziemy robić coś innego. Nie zamierzam znowu wybrać się w trasę po świecie, ale byłoby miło, gdybyśmy dawali jednorazowe występy albo zrobili album. Jeszcze o tym nie rozmawialiśmy. (…) Myślę, że wszystko jest możliwe.

Gitarzysta przyznał również, że nie zamierza opuszczać muzyki i biznesu muzycznego. Dalej chce grac i pisać, tyle że już bez podróżowania.

Podobne artykuły

Metalmania 2017: Fernando Ribeiro z Moonspell zaprasza na festiwal

Tomasz Koza

Kontrowersje wokół Grammy

Lena Knapik

Posłuchaj jak brzmi kolejny utwór Tribulation „Lady Death”

Agata Laszuk

Premiera nowego utworu THAW

Tomasz Koza

Crashdïet jeszcze w tym roku wyda nowy album

Bartłomiej Pasiak

Supergrupa The Hellcat Saints zagra na koncercie charytatywnym

Agata Laszuk

Zostaw komentarz

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!