Tymczasem na Youtube… Znany indyjski przebój w wersji metalowej


YouTube jest jednak skarbnicą tworów wszelakich. Może nie zawsze trafiają one do szerszej publiczności i niekoniecznie dają się ogarnąć, ale faktem jest, że jeśli zabłądzi się w jego czeluściach, można znaleźć w nich praktycznie wszystko – na przykład… metalową wersję pochodzącego z 1998 roku utworu Dalera Mehndiego, zatytułowanego „Tunak Tunak Tun” i kojarzonego z pociesznego, okraszonego nowoczesnymi 😉 efektami specjalnymi teledysku. Za metalową odsłonę tej optymistycznie brzmiącej piosenki odpowiedzialni są panowie z Bloodywood i Bonde De Metaleiro.

Wynik tej indyjsko-brazylijskiej kolaboracji możecie zobaczyć poniżej:W skład Bloodywood wchodzą odpowiedzialny za oprawę instrumentalną Karan Katiyar i Jayant Bhadula, który pełni rolę wokalisty. Panowie mają na koncie przeróbki utworów Eda Sheerana, Ricka Astleya, Fergie czy Taylor Swift. Bonde Do Metaleiro z kolei to brazylijski wokalista tworzący satyryczne utwory i sporo udzielający się na YouTube.

Poniżej możecie zobaczyć oryginalny teledysk, w którym indyjska gwiazda pop przekomarza się z samym sobą i demonstruje niezwykłe umiejętności. Przy okazji pozdrowienia dla Mirka @mechaos. 😉Fot. Kadr z teledysku

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *