NEWSY PŁYTY

Varathron: “Patriarchs Of Darkness” już 27 kwietnia


Grecy z Varathron powracają ze swoim szóstym albumem studyjnym, zatytułowanym “Patriarchs Of Evil”. Zostanie on wydany 27 kwietnia 2018 dzięki wytwórni Agonia Records.

Wcześniej zespół opisał swój nowy album jako “ciężki, mroczny i pełen melodii, które przywrócą do życia wspomnienia przeszłości”.

Teraz, kiedy praca nad nim i sesja nagraniowa dobiegła końca, Varathron zdobył się na nieco szerszy, bardziej barwny opis nowego wydawnictwa.

Nadszedł czas, by oddać w Wasze ręce nasze nowe dzieło, ‘Patriarchs Of Evil’. Grzeszny łyk tego bezbożnego sakramentu skusi Was do odbycia astralnej podróży przez wymiary absurdu – z otrzeźwiającym zapachem starej ery. Ten album jest jednym z najbardziej wyrafinowanych wydawnictw, jakie Varathron kiedykolwiek wydał. Obiecujemy naprawdę ciężkie, bluźniercze i wyjątkowe arcydzieło, na którym usłyszycie Necroabyssiousa w jak dotąd najlepszej formie. W połączeniu z wspaniałymi riffami, zapadającymi w pamięć melodiami i mocną sekcją rytmiczną tworzy on ponure świadectwo, w którym możecie się zatracić. Nadszedł czas odrodzenia! JESTEŚMY NIEŚMIERTELNI!


Varathron dumnie rozprzestrzenia śródziemnomorską plagę od roku 1988! Już od trzydziestu lat nieprzerwanie czcimy ciemność i głosimy nieświęte słowo! ‘Patriarchs Of Evil’ nie jest jedynie nowym albumem; jest uczczeniem naszego trzydziestolecia i jednym z naszych najdoskonalszych dzieł. Oto oddajemy Wam 8 naszych hymnów!

Zespół Varathron promuje nowy album
Okładka albumu i jego oprawa graficzna została zaprojektowana przez Juanjo Castellano, zaś za nowe zdjęcia zespołu odpowiada Evi Savva.

Album „Patriarchs Of Evil” powstał przy współpracy z odpowiedzialnym za mix i mastering Achilleasem Kalantzisem (znanym jako Achilleas C.) w Crown Audio Conspiracies, z wyjątkiem perkusji, która została nagrana w Infnite Loop Music Studios. Oba znajdują się w greckim mieście Ioannina, skąd pochodzi Varathron. Okładka albumu i jego oprawa graficzna została zaprojektowana przez Juanjo Castellano, zaś za nowe zdjęcia zespołu odpowiada Evi Savva.

Varathron Patriarchs Of Evil album

Tracklista “Patriarchs Of Evil”:

  1. Tenebrous
  2. Into The Absurd
  3. Luciferian Mystical Awakening
  4. Saturnian Sect
  5. Remnants Of The Dark Testament
  6. Hellwitch (Witches Gathering)
  7. Orgasmic Nightmares Of The Arch Desecrator
  8. Ouroboros Dweller (The Dweller Of Barathrum)

Źródło: MetalStorm.net / Fot. Materiały prasowe

Podobne artykuły

Paul Mazurkiewicz, perkusista Cannibal Corpse broni brutalnych tekstów zespołu

Lena Knapik

Kolejny utwór z nowego albumu Orphaned Land pt. “Unsung Prophets & Dead Messiahs”

Lena Knapik

Once Human: ewolucja nadejdzie w styczniu

Tomasz Koza

Zostaw komentarz