Witchery z nowym singlem

Szwedzka grupa Witchery, grająca mieszankę black i thrash metalu, opublikowała właśnie drugi utwór zatytułowany „Of Blackened Wing”, pochodzący z ich nadchodzącego albumu „I Am Legion”. Ilustrowany teledyskiem autorstwa Martina Hultgrena/Gryt Film nowy utwór możecie przesłuchać poniżej:

Gitarzysta Jensen o utworze:

„’Of Blackened Wing’ jest kawałkiem, który perfekcyjnie łączy nowe i stare brzmienie Witchery. Miesza thrashowość naszej przeszłości z nowszą surowością. Jest to jeden z moich ulubieńców na albumie ‘I Am Legion’ i zdecydowanie stanie się częścią naszej koncertowej setlisty.”

Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, pierwszy singiel z nadchodzącego albumu Szwedów, zatytułowany „True North” i teledysk wyprodukowany przez Niklasa Sundina/Cabin Fever Media możecie zobaczyć poniżej:

Podobnie jak w przypadku poprzedniego albumu, „In His Infernal Majesty’s Service”, „I Am Legion” został stworzony przez zespół w składzie:

Angus Norder – wokal;
Jensen – gitara;
Rickard Rimfält – gitara prowadząca;
Sharlee D’Angelo – bas;
Chris Barkensjö – perkusja;

Za produkcję albumu odpowiada Daniel Bergstrand z Dugout Studios (Behemoth, In Flames, Meshuggah), zaś za okładkę – Andreas Diaz Pettersson. Premiera albumu już 10 listopada 2017 nakładem Century Media Records.

Źródło: Metalstorm.net

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *