NEWSY WIDEO

Wojna według Venom Inc.


Venom Inc. to projekt zrodzony dość spontanicznie przed trzema laty na potrzebę niemieckiego festiwalu Keep It True. Jego autorami są byli członkowie brytyjskiej legendy Venom: Jeff “Mantas” Dunn, Anthony “Abaddon” Bray i Tony “Demolition Man” Dolan. Choć panowie początkowo grali klasyczne utwory Venom, w sierpniu ubiegłego roku udało im się wydać debiutancki album z zupełnie nowym materiałem. Dziś prezentujemy Wam oficjalne lyric video do utworu “War”, pochodzącego ze wspomnianego krążka “Avé”:

Tony Dolan, basista i wokalista grupy Venom Inc., komentuje:

Ave, legiony! Pozwólcie, że zaprezentuję wam nasze nowe przedsięwzięcie… Nasze nowe lyric video do “War”! Opublikowaliśmy rozszerzoną wersję ku waszej przyjemności, poprzedzając trasę, którą przygotowaliśmy na ten rok. Startujemy w Japonii i przez Singapur, Bangkok i Australię powrócimy na półkulę północną, by ruszyć w europejską trasę z Suffocation. Cieszcie się i załatwcie bilety. Zapowiada się na pamiętną trasę, obiecuję! Chwała!


Przypominamy, że na trasie znalazło się miejsce także dla Polski. Już 31. marca będziecie mieli okazję usłyszeć Venom Inc. na żywo. Zespół wystąpi w katowickim Mega Clubie z Suffocation oraz Nervosa.

Źródło: Blabbermouth.net / Fot Materiały prasowe

Podobne artykuły

Judas Priest prezentuje tytułowy utwór “Firepower”

Agata Laszuk

Metallica chciała uniknąć fanowskich klipów

Lena Knapik

Ostatni singiel z nowego albumu Tribulation

Dominika Kudła

Zostaw komentarz