INNE NEWSY

Wokalista Testament postanawia ograniczyć marihuanę

Najbliższy rok muzykom z Testament zapowiada się niezwykle pracowicie. Trasa po Północnej Ameryce z Prong, a później kontynuowanie pisania nowego albumu, który ma się ukazać w przyszłym roku. Z tego powodu wokalista zespołu Chuck Billy postanowił prowadzić nieco zdrowszy tryb życia.

W najnowszym wywiadzie na pytanie o to, jak przygotowuje się do zbliżającej trasy, odpowiedział:

Ograniczam właśnie palenie trawki [śmiech]. Więcej biegam i jeżdżę na rowerze każdego dnia. Kupiłem też maskę treningową, której sportowcy używają do treningów na większych wysokościach. Zakłada się ją i czuje jakby się było pięć tysięcy stóp nad poziomem morza, więc oddychanie staje się cięższe. Robię nowe ćwiczenia z użyciem tej maski i to naprawdę pomaga. Przykładam się do treningów przed trasą, bo nie chcę, żeby w razie czego zespół musiał rezygnować z grania przeze mnie.

Wokalista stwierdził, że rzuca palenie marihuany, aby nie uszkodzić głosu przed koncertami w Stanach. Przyznaje jednak, że jest to dla niego ciężkie, ponieważ:

Lubię palić trawę. Teraz ograniczam, ale zapewne kiedy zacznie się trasa, przestanę w ogóle palić. Jestem pewny, że prawdopodobnie jestem uzależniony od palenia zielska. [śmiech].

Oprócz trasy i płyty Testament przygotowuje również ilustrowaną historię zespołu, od czasu tworzenia “The Legacy” do najnowszego “The Brotherhood Of The Snake”, zatytułowaną po prostu “The Official Illustrated History”. O karierze kapeli opowiadać będą Chuck Billy, Eric Peterson oraz Alex Skolnick.

Podobne artykuły

Primordial publikuje teledysk do pierwszego singla z nadchodzącej płyty

Dominika Kudła

Mike Patton uległ wypadkowi. Odwołany koncert Dead Cross

Lena Knapik

Gitarzysta Cannibal Corpse aresztowany za włamanie i napaść na policjanta

Lena Knapik

Zostaw komentarz