Strona główna » Wokalistka Nightwish i perkusista Sabaton zostali rodzicami
INNE NEWSY

Wokalistka Nightwish i perkusista Sabaton zostali rodzicami

Na świat przyszło pierwsze dziecko Floor Jansen, wokalistki Nightwish, i Hannesa Van Dahla, perkusisty Sabaton. Szczęśliwi rodzice urodzonej 15 marca córce dali na imię Freja.

Floor podzieliła się dzisiaj tą informacją w mediach społecznościowych:

15 marca urodziła się nasza perfekcyjnie zdrowa córka Freja. Jesteśmy bardzo szczęśliwi! Dziękujemy wam za wsparcie w tej chwili przychodzące z całego świata!

Wokalistka już dawno zdementowała plotki o rzekomym odejściu z zespołu po urodzeniu dziecka. Jednak ze względu na jej macierzyństwo Nightwish zawiesił swoją działalność na cały rok. Niedawno o wyzwaniach, które wiążą się z wychowaniem dziecka i trasą koncertową w jednym czasie, Jansen mówiła:

Cieszę się, że Nightwish jest bardzo otwartą grupą. Możemy o wszystkim rozmawiać. (…) To świetne, że możemy myśleć wspólnie o tym, jak to wszystko połączyć. Mój partner też jest w zespole, dużo koncertuje. Dlatego potrzebujemy kooperacji z ludźmi, z którymi też jesteśmy rodziną. Nie boję się tego, że to nie wyjdzie. To będzie wyzwanie, na pewno, ale program żłobek Nightwish czy żłobek Sabaton brzmi ślicznie, prawda?

Hannes, zapytany o to, czy rodzinna sytuacja będzie miała wpływ na możliwość wyjeżdżania w trasy z Sabaton, odpowiedział:

To jest coś, co robię, żeby zarobić na życie. Wcześniej ludzie w tym biznesie też mieli dzieci. Przestańmy się martwić, bo wiem, że niektórzy ludzie są zaniepokojeni moim ewentualnym odejściem z zespołu. Zostaję w kapeli. Kiedy sytuacja będzie tego wymagała, będę ze swoją rodziną. Ale kiedy później wrócę na trasę. Nie odejdę.

Podobne artykuły

Silenoz: na nowej płycie Dimmu Borgir będzie więcej wszystkiego

Lena Knapik

Soulfly w styczniu rozpocznie nagrania do nowej płyty

Agata Laszuk

Premiera metalowej opery Therion już w styczniu

Lena Knapik

Nowy teledysk Artillery

Agata Laszuk

Posłuchaj kolejnego singla Korna z udziałem Coreya Taylora!

Redakcja

Ghost bez nowego albumu do 2021?

Redakcja

Zostaw komentarz

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!