Image default
NEWSY WIDEO

Wspólny występ Kreator i Papy Emeritusa

Frontman i założyciel grupy (grupy, nie zespołu, więcej tutaj. Ghost Tobias Forge, bardziej znany jako Papa Emertus, wystąpił razem z kapelą Kreator w niemieckiej telewizji. Muzycy wspólnie wykonali podczas programu talk show “Circus HalliGalli transmitowanego przez ProSieben utwór “Satan Is Real”.

“Satan Is Real” pochodzi z najnowszej płyty Kreator zatytułowanej “Gods Of Violence”, która ukazała się w styczniu tego roku nakładem Nuclear Blast. O samym utworze Mille Petrozza mówił:

Kiedy byłem dzieckiem, wyobrażałem sobie, że świat w 2000 roku będzie lepszym miejscem, ponieważ dla większości osób, które znałem, religia nic nie znaczyła. To było coś z przeszłości. Coś, co było istotne dal ich rodziców czy nawet dziadków. W latach 80. i 90. wyobrażałem sobie przyszłość jako czas, w którym religia traci swoje znaczenie. Mamy teraz 2017 rok, a religia jest mocniejsza niż kiedykolwiek. Jest tak silna, że nawet jeśli nie podąża za nią wiele ludzi, to ta garstka wyznawców może być bardzo radykalna. “Satan Is Real” opowiada o tym, jak niewidomi przewodzą innym niewidomym.

Podobne artykuły

Pro-Pain na jedynym koncercie w Polsce

Tomasz Koza

Posłuchaj nowego utworu Nitro

Lena Knapik

Primordial prezentuje teledysk do utworu “Exile Amongst the Ruins”

Lena Knapik

Zostaw komentarz