Zakk Wylde z Black Label Society
Strona główna » Zakk Wylde przedstawia swój nowy teledysk
NEWSY WIDEO

Zakk Wylde przedstawia swój nowy teledysk

Gitarzysta popularnego Black Label Society zaprezentował drugi po “Sleeping Dogs” teledysk ze swojego ostatniego solowego krążka “Book Of Shadows II”, który ukazał się wiosną ubiegłego roku. Prezentowany “Lost Prayer” wyreżyserował współpracujący już wcześniej z Wyldem Justin Reich.

Poprzedni singiel, “Sleeping Dogs”, w którym gościnnie zaśpiewał Corey Taylor znany z Slipknot i Stone Sour, został ciepło odebrany przez publikę. Na listach przebojów dotarł do 15 miejsca w Stanach Zjednoczonych oraz do 5 miejsca w Kanadzie.

Przypomnijmy, że na drugi samodzielny album muzyka fani musieli długo czekać, bo aż 20 lat. Jeśli chodzi o inspiracje, które towarzyszyły podczas pisania obydwu solowych płyt, Zakk powiedział:

Kiedy robimy ciężkie rzeczy, które kochamy robić podczas normalnych koncertów z Black Label, to i tak gdzieś w środku koncertu gramy coś łagodnego, “In This River” czy inne, a później wracamy do tych głośnych. Kiedy człowiek napełnia się tymi cięższymi utworami, chce robić łagodniejsze. I vice versa. Jestem pewny, że po koncertach z tym albumem, nie będę się mógł doczekać grania czegoś cięższego.Podobne artykuły

Zmarł Frank “Killjoy” Pucci – wokalista Necrophagii

Lena Knapik

Triptykon przyjedzie na cztery koncerty do Polski

Tomasz Koza

Tony Iommi przeszedł operację gardła

Lena Knapik

Nie żyje Scott Willey, były wokalista Vital Remains

Agata Laszuk

Anthrax z nowym lyric video. W marcu zespół zagra w Polsce.

Lena Knapik

Septicflesh prezentuje nowy utwór “3rd Testament”

Tomasz Koza

Zostaw komentarz

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!