Zmiana w składzie Dark Funeral

Członkowie szwedzkiej blackmetalowej hordy Dark Funeral ogłosili ważną zmianę w składzie zespołu. Jak się okazuje, zmieniła się osoba pełniąca obowiązki perkusisty. Dotychczasowy perkusista, Nils „Dominator” Fjellström zostanie zastąpiony przez kogoś przedstawionego przez zespół jako Jalomaah. Jego możliwości można ocenić dzięki wstawionemu na Facebooka zespołu filmikowi, w którym gra on „The Arrival Of Satan’s Empire” dzięki wstawionemu na Facebooka zespołu filmikowi, w którym gra on „The Arrival Of Satan’s Empire”.

Lord Ahriman:

„Niestety musimy poinformować, że z powodu problemów w jego życiu osobistym zgodziliśmy się na tak bardzo potrzebną Nilsowi „Dominatorowi” Fjellströmowi przerwę od spraw związanych z zespołem. Oczywiście życzymy mu jak najlepiej!
Świat jednak się nie zatrzymał i nie zatrzyma się też Dark Funeral. Wynajęliśmy niesamowicie utalentowanego perkusistę, który na pewien czas zastąpi Nilsa. (…)

Jeśli chodzi o zaplanowane trasy i koncerty, nic się nie zmienia! Rok 2018 będzie wyjątkowy – mamy dwa powody do świętowania: mija 20 lat od wydania naszego albumu „Vobiscum Satanas”, ponadto obchodzimy także 25 rocznicę powstania zespołu. Oczekujcie kolejnych wieści!”

Źródło: Metalstorm.net, Facebook / Logo: Dark Funeral

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *