Dark Funeral logo
Strona główna » Zmiana w składzie Dark Funeral
INNE NEWSY

Zmiana w składzie Dark Funeral

Członkowie szwedzkiej blackmetalowej hordy Dark Funeral ogłosili ważną zmianę w składzie zespołu. Jak się okazuje, zmieniła się osoba pełniąca obowiązki perkusisty. Dotychczasowy perkusista, Nils „Dominator” Fjellström zostanie zastąpiony przez kogoś przedstawionego przez zespół jako Jalomaah. Jego możliwości można ocenić dzięki wstawionemu na Facebooka zespołu filmikowi, w którym gra on „The Arrival Of Satan’s Empire” dzięki wstawionemu na Facebooka zespołu filmikowi, w którym gra on „The Arrival Of Satan’s Empire”.

Lord Ahriman:

„Niestety musimy poinformować, że z powodu problemów w jego życiu osobistym zgodziliśmy się na tak bardzo potrzebną Nilsowi „Dominatorowi” Fjellströmowi przerwę od spraw związanych z zespołem. Oczywiście życzymy mu jak najlepiej!
Świat jednak się nie zatrzymał i nie zatrzyma się też Dark Funeral. Wynajęliśmy niesamowicie utalentowanego perkusistę, który na pewien czas zastąpi Nilsa. (…)

Jeśli chodzi o zaplanowane trasy i koncerty, nic się nie zmienia! Rok 2018 będzie wyjątkowy – mamy dwa powody do świętowania: mija 20 lat od wydania naszego albumu „Vobiscum Satanas”, ponadto obchodzimy także 25 rocznicę powstania zespołu. Oczekujcie kolejnych wieści!”

Źródło: Metalstorm.net, Facebook / Logo: Dark Funeral

Podobne artykuły

Dwa koncerty na jednym DVD od Dimmu Borgir

Lena Knapik

Dark Funeral wraz z Krisiun już pod koniec października w Polsce, wygraj z nami bilety na koncert.

Tomasz Koza

Trivium, Power Trip i Venom Prison w marcu przyjedzie do Polski

Tomasz Koza

Aerosmith wraca do Polski z pożegnalną trasą

Tomasz Koza

Therion w przyszłym tygodniu na trzech koncertach w Polsce

Albert Markowicz

Pendragon – zobacz fragment „Masquerade 20” DVD!

Tomasz Koza

Zostaw komentarz

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!