Strona główna » Znamy szczegóły nowej płyty Evanescence
NEWSY PŁYTY WYDARZENIA

Znamy szczegóły nowej płyty Evanescence

Evanescence 20 czerwca zagra w warszawskiej hali Torwar. Już wiemy, że podczas tego koncertu usłyszymy największe przeboje amerykańskiej grupy. Amy Lee postanowiła jednak zaskoczyć swoich fanów i zdradziła nieco szczegółów dotyczących premierowego materiału!

Wokalistka zespołu – Amy Lee, niedawno ujawniła, że zespół powróci już jesienią z nowym albumem. Płyta ukaże się pod tytułem „Synthesis”, a jej dystrybutorem będzie Sony Music Polska.

Najnowszy materiał będzie stanowić swojego rodzaju połączenie syntetycznego brzmienia z elementami z przeszłości, a także ma wyznaczać nowe kierunki rozwoju grupy. – Wzięliśmy naszą muzykę, odarliśmy z przesterowanych gitar, z rockowej perkusji i zastąpiliśmy brzmieniem orkiestry w całkowicie syntetycznym świecie bitów i dźwięków – twierdzi wokalista.

“Komentarze, które ukazały się po oświadczeniu Amy Lee są naprawdę entuzjastyczne! Wszyscy wyczekują nowego materiału Evanescence, a frontmanka grupy zrobiła nie lada niespodziankę swoim słuchaczom. Jednak to nie koniec atrakcji, jakie czekają na polskich fanów, którzy 20 czerwca zjawią się w warszawskiej hali Torwar. Już za kilka dni ogłosimy support, jaki wystąpi tego dnia jak również… i tutaj zostawimy Was w chwili niepewności” – komentuje Janusz Stefański z agencji Prestige MJM, która zorganizuje koncert Evanescence w Warszawie.

Jak na razie ostatnią pozycją w dyskografii grupy jest album nazwany po prostu „Evanescence”, wydany 7 października 2011 roku. Oczekiwanie na nowy album fanom umiliła Amy Lee, która opublikowała solowe nagranie „Love Exist” oraz „Speak To Me”, promujące film „Voice From The Stone”. W głównej roli występuje tu znana z serialu „Gra o Tron” – Emilia Clarke.


Evanescence wystąpi w hali Torwar 20 czerwca 2017 roku. Wejściówki na to wydarzenie można nabywać poprzez strony bilety.imprezyprestige.com i eBilet.pl oraz w sieci salonów Empik na terenie całego kraju. W sprzedaży są dostępne również pakiety VIP. Więcej informacji na portalu prestigemjm.com.

Podobne artykuły

Oranssi Pazuzu na trzech koncertach w Polsce!

Tomasz Koza

Cryptopsy i Dule Tree zagrają w Polsce

Tomasz Koza

Dzisiaj odbył się pogrzeb Malcolma Younga

Lena Knapik

Josh Martin, gitarzysta Anal Cunt zginął na ruchomych schodach

Dominika Kudła

Lamb of God pod szyldem Burn the Priest przedstawia nowy teledysk

Lena Knapik

Butcher Babies: „Ludzie postrzegają nas w przesadnie seksualny sposób”

Agata Laszuk

Zostaw komentarz

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!