NEWSY WIDEO

Zobacz teaser nowego singla Jonathana Davisa “What It Is”


Na Twitterze Jonathana Davisa, frontmana zespołu Korn, pojawił się teaser singla zatytułowanego “What It Is”, będącego wynikiem solowej pracy muzyka. Utwór jest częścią ścieżki dźwiękowej do filmu “American Satan” z ubiegłego roku. Premiera pojedynczego “What It Is” jak i całego soundtracka odbędzie się jutro.

Nie wiadomo, czy ścieżka pojawi się na już zapowiedzianej, kolejnej solowej płycie Davisa, o której wciąż wypłynęło niewiele informacji.

Pod koniec 2017 roku Jonathan przyznał:

W końcu to skończyłem. Zacząłem w 2008 roku, więc tak naprawdę minie 10 lat pracy. Jest to płyta nieistniejącej już formacji J.D.S.F.A. [Jonathan Davis and the Simply Fucking Amazings]. Niestety po odejściu Shane’a [Gibsona, zmarłego 15 kwietnia 2014 roku gitarzysty Korn] zespół nie ma szans na reaktywację, więc zostaje J.D. Jestem naprawdę podekscytowany. Długo pracowałem nad tymi utworami i wyszły fantastycznie. Płyta wyjdzie w przyszłym roku. Nakręciłem klipy do paru kawałków, a w przyszłym roku ruszę w trasę.

Premiera tajemniczego krążka ma się odbyć w tym roku, a towarzyszyć temu będzie trasa koncertowa, która póki co również pozostaje zagadką.

Torba Metallica gratis za zakupy.
Kup oryginalne produkty zespołu Metallica i zgarnij torbę gratis! Oferta ważna do wyczerpania zapasów.

Źródło: Twitter.com / Fot. Materiały prasowe

Podobne artykuły

Elvenking prezentuje nowy teledysk

Agata Laszuk

Prehistoryczny gad nazwany na cześć Lemmy’ego Kilmistera

Lena Knapik

Muzyk Belphegor zaatakowany przez ortodoksyjnego Rosjanina

Tomasz Koza

Zostaw komentarz