Zobacz występ Accept z orkiestrą symfoniczną podczas Wacken 2017

 

Weterani heavy metalu z Accept w zeszły czwartek celebrowali zbliżającą się premierę (4 sierpnia) swojego nowego albumu “The Rise Of Chaos” na festiwalu Wacken Open Air w Niemczech.

Cały set składał się z trzech części: standardowy dla zespołu Accept – czyli mieszanka najbardziej popularnych kawałków, zarówno starych klasyków jak i nowych utworów; część poświęcona była dla gitarzysty Accept – Wolfa Hoffmana i jego solowego albumu “Headbangers Symphony”. Całość po raz pierwszy została zagrana przy wsparciu orkiestry; oraz trzecia część – zespół Accept w pełnym składzie, dzielący scenę z orkiestrą.

Ten wyjątkowy koncert został wpisany na listę występów z grupy “Night To Remember”, co uczyniło go jeszcze bardziej unikatowym. “Night To Remember” to celebrowana, długowieczna tradycja festiwalu Wacken; w konkretną noc festiwalu wybrany zespół obliguje się do zorganizowania niepowtarzalnego, unikalnego występu.Hoffman przyznaje:

Imponuje mi, gdy widzę zespoły, które tak bardzo biorą to wszystko na poważnie. Artyści i organizatorzy wkładają całe serce w swoją pracę, by odnieść zamierzony efekt. To świetna tradycja, która upamiętnia i podkreśla wagę międzynarodowej wspólnoty rockowej.

“The Rise Of Chaos” został wydany 4 sierpnia nakładem Nuclear Blast. Projekt okładki stworzył węgierski artysta Gyula Havancsák.Fot. Materiały prasowe

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *