Post Mortem Fest 7
Strona główna » 7 edycja festiwalu Post Mortem w Toruniu już za tydzień
NEWSY WYDARZENIA

7 edycja festiwalu Post Mortem w Toruniu już za tydzień


Cierpiących światłowstręt, majowstręt i im podobne, mamy przyjemność zaprosić na siódmą edycję festiwalu Post Mortem. Już za tydzień w murach toruńskiego NRD wybrzmią kapele orzeźwiające serca chłodem black, post i sludge metalu. Tegoroczny skład reprezentują Hegemone, LØVTE, Also With Razors, Death Has Spoken oraz Angrrsth.

Hegemone to poznańska formacja aktywna od 2010 roku.

Stylistycznie prezentuje black metal fragmentami urozmaicony atmosferycznym oddechem. Zespół zadebiutował przed czterema laty krążkiem „Luminosity”. W dniu Post Mortem odbędzie się premiera kolejnego albumu, zatytułowanego „We Disappear”.

LØVTE to projekt zrodzony na wielkopolskiej scenie hardcore / punk, który poszedł w stronę black metalu. Zespól charakteryzuje niemała doza melancholii, którą serwuje nam naprzemiennie czystym i growlowym wokalem wokalistka Magda. W ubiegłym roku ukazał się debiut studyjny grupy – „It is not a lack of love, but a lack of communication”.

Also With Razors się nie pieszczą, czego świadectwem jest każdorazowe wyjście zespołu na scenę.

Od tych panów usłyszycie połączenie noisowej energii, hardcore’owego uderzenia i black metalowego zimna, przeszywające do głębi przez bębenki uszne. Możecie się o tym wcześniej przekonać, zapoznając się z krążkiem „NWBAIS”, który ukazał się w ubiegłym roku.

Death Has Spoken to reprezentant podlaskiego podziemia. Wykrystalizował się z początkiem ubiegłego roku, a już pod koniec wydał debiutancki „Fade” – niezwykle atmosferyczny hołd dla funeral doom metalu.

Line – up zamyka toruński Angrrsth, którego forma ukształtowała się ostatecznie na początku bieżącego roku. Grupa jest w trakcie prac nad pierwszą EP-ką. Na scenie NRD zaprezentuje mieszankę black i doom metalu z wokalem w rodzimym języku.

Szczegóły Post Mortem Fest:

  • 11.05.2018 / g. 18:00
  • Toruń / NRD Klub
  • Bilety: 20 zł do kupienia w klubie

Podobne artykuły

Metalmania 2017: poznaj ceny biletów

Tomasz Koza

Arkona prezentuje teledysk do utworu “Serbia”

Lena Knapik

Premiera nowego utworu THAW

Tomasz Koza

Paradise Lost headlinerem Eleven Bike Fest we Wrocławiu

Agata Laszuk

Tobias Forge (vel Papa Emeritus): Ghost nigdy nie był zespołem

Lena Knapik

Wirtuozi gitary – Andy James i Angel Vivaldi na dwóch koncertach w Polsce

Tomasz Koza

Zostaw komentarz

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!