NEWSY WYDARZENIA

Brutal Assault 23 coraz bliżej, a my poznajemy nowe zespoły


Kolejny update line-upu 23 edycji Brutal Assault Festival! Do składu dołączają tym razem Comeback Kid, Toxic Holocaust, Eskhaton oraz Oraculum. Do startu wydarzenia pozostały już mniej niż dwa miesiące.

Najnowszy „Brutalowy” zaciąg obejmuje kapele, które przyjadą do Czech niemalże z najdalszych zakątków świata.

Kanadyjscy hardcore’owcy z Comeback Kid, thrash metalowy, amerykański Toxic Holocaust, death metalowi Australijczycy z Eskhaton oraz chilijskie Oraculum, to kolejne zespoły, które dołączają do składu festiwalu. Zagrają u boku takich sław jak Danzig, Gojira, Behemoth, Paradise Lost czy Ministry.

Festiwal Brutal Assault to czterodniowe święto dla fanów szeroko pojmowanych ciężkich brzmień – od electro, po black metal.

Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 08-11 sierpnia, tradycyjnie na terenie Twierdzy Józefów w czeskim Jaromierzu. Bliska odległość od granicy z Polską sprawia, że co roku w wydarzeniu tym bierze udział liczna reprezentacja fanów z naszego kraju. Jeżeli nie miałeś jeszcze dotąd okazji poznać wyjątkowej atmosfery „Brutala” najwyższy czas to zmienić!

Bilety na to wydarzenie dostępne są na stronie organizatora lub współpracującej z nim rodzimej agencji Knock Out Productions. Na oficjalnej stronie festiwalu znajdziecie wszelkie przydatne informacje, a także zobaczycie zdjęcia z poprzednich edycji.

Podobne artykuły

Posłuchaj 90 sekund nowego materiału Soulfly

Agata Laszuk

Koncert Taake odwołany z powodu oskarżeń o nazizm

Agata Laszuk

Heafy (Trivium), Nergal (Behemoth), Ihsahn oraz Gaahl w black metalowym projekcie Mrityu

Dominika Kudła

Zostaw komentarz