Strona główna » Decapitated gwiazdą festiwalu InterTony w Chojnicach
NEWSY WYDARZENIA

Decapitated gwiazdą festiwalu InterTony w Chojnicach


Death metalowy zespół Decapitated zagra jako headliner tegorocznej edycji festiwalu InterTony, który zorganizowany zostanie 30 czerwca w Chojnicach. Będzie to trzecia edycja tego wydarzenia. Na scenie zaprezentują się muzycy z trzech krajów – Polski, Holandii oraz Niemiec. Wstęp na imprezę będzie bezpłatny.

Muzycy Decapitated wracają do ostrego koncertowania po przymusowym przedłużonym pobycie w Stanach Zjednoczonych, związanego z niesłusznym oskarżeniem o gwałt.

Zespół zagra na scenie w Chojnicach w województwie pomorskim podczas festiwalu InterTony.

Jest to nietypowe wydarzenie, którego organizatorem jest Fundacja Rozwoju Ziemi Chojnickiej i Człuchowskiej oraz Chojnickie Centrum Kultury. Celem festiwalu jest integracja przez muzykę trzech miast partnerskich – Chojnic, Emsdetten (Niemcy) oraz Hengelo (Holandia). Dlatego też na scenie mają zaprezentować się zespoły reprezentujące te trzy nacje.

Jak deklarują organizatorzy: „Zapowiada się prawdziwie święto dla fanów takich gatunków jak metal, hardcore i stoner rock.”

Będzie to trzecia edycja festiwalu InterTony. W tym roku zaplanowano go w sobotę 30 czerwca na stadionie „Kolejarz 1926”. Gdyby ktoś potrzebował dodatkowej zachęty do udziału w imprezie, wideorelację z poprzedniej edycji można obejrzeć na YouTube.

Wracając do Decapitated, już wcześniej potwierdzono, że zagra na Rock&Rose Kutno Fest 2018. Warto odnotować także, że death metalowcy z Krosna zagrają jak support przed dwoma koncertami Meshuggah w Polsce. Najpierw 5 czerwca w Krakowie i dzień później w Warszawie.

Fot. Materiały prasowe

Podobne artykuły

Summer Dying Loud 2017: wygraj karnet na festiwal

Tomasz Koza

Kolejne trzy reedycje klasycznych płyt Saxon już w maju 2018!

Tomasz Koza

Konkurs dla prawdziwych wikingów, wygraj bilety na koncert Amon Amarth!

Tomasz Koza

King Dude z najnowszym albumem “Sex” na trzech koncertach w Polsce

Tomasz Koza

Behemoth: zarys kilkunastu utworów na nową płytę

Lena Knapik

Nie będzie litości – Kataklysm i Hypocrisy już 25 października we Wrocławiu!

Agata Laszuk

Zostaw komentarz