NEWSY WYDARZENIA

Dopethrone i Sunnata już w październiku w Poznaniu!


Już 18 października będziecie mieć okazję być świadkami niezwykłego, przenoszącego w inne światy wydarzenia. Tego dnia w poznańskim klubie „U Bazyla” zagrają panowie z Dopethrone, a wspierać ich będzie warszawska Sunnata i gość specjalny, którego tożsamość wciąż owiana jest tajemnicą.

DOPETHRONE (Montreal, Kanada)

Trucizna sącząca się z twórczości tego zespołu zdaje się nie tylko wprowadzać w odmienne stany świadomości, ale także uzależniać. Od 2008 roku Dopethrone miesza doom i sludge wyrwany żywcem z kanadyjskich slumsów i wychodzi im to wybornie. W Poznaniu promować będą swój piąty album, „Transcanadian Anger”. Przygotujcie się na krwawiące uszy i odurzające riffy.

SUNNATA (Warszawa, Polska)

Warszawska Sunnata jak nikt inny wie, jak połączyć doom i psychodelię, przyprawiając tę mieszankę szczyptą transu, duchowości i nadając całości rytualny posmak. Istniejąca od 2014 grupa ma na koncie singiel i trzy albumy studyjne. Ostatnia z nich, „Outlands” została wydana w tym roku, tak więc październikowy koncert stanowi pierwszą i idealną okazję, by zapoznać się z zawartym na niej materiałem granym na żywo. Sunnata zabierze Was w rejony świadomości, o których istnieniu nie mieliście nawet pojęcia.

Dopethrone, Sunnata
+ gość specjalny
18 października 2018
Klub U Bazyla | Poznań

Otwarcie drzwi: 18:30

Bilety:

  • 50 zł (przedsprzedaż na Left Hand Sounds, w sieci Eventim oraz w Rock Long Luck)
  • 60zł (w dniu koncertu)

Podobne artykuły

Devin Townsend Project zawiesza swoją działalność

Lena Knapik

Muzycy Helloween o powrocie i trasie koncertowej „Pumpkins United”

Agata Laszuk

Acid Drinkers: kolejna zmiana w składzie

Lena Knapik

Zostaw komentarz