NEWSY WYDARZENIA

Knock Out Productions zapowiada styczniowy koncert Amorphis, Soilwork, Jinjer i Nailed to Obscurity


Lato zapowiada się niezwykle koncertowo. Co rusz pojawiają się wieści o nowych festiwalach, wydarzeniach czy koncertach. Knock Out Productions udowadnia, że zima wcale nie musi być gorsza. 20 stycznia 2019 krakowski Kwadrat gościć będzie cztery wyjątkowe ekipy: Nailed to Obscurity, Jinjer, Soilwork i Amorphis!

Tanie płyty CD, winyle, DVD rock i metal

Choć Amorphis ma już w metryce 28 lat, ich melodyjny death metal wciąż brzmi świeżo.

Sam zespół jest w świetnej formie twórczej i koncertowej. Grupa odwiedziła już nasz kraj w zeszłym roku przy okazji promocji albumu „Under the Red Cloud” – po zakończeniu trasy muzycy wzięli dwa dni wolnego, po czym… weszli do studia, by nagrać nową płytę. Efektem takiego obrotu spraw jest „Queen of Time” – trzynasty już album w karierze Finów, który zdobył wysokie pozycje na notowaniach płyt i został przyjęty przez fanów z należytym entuzjazmem. Oprócz nowych utworów z „Queen of Time” usłyszymy zapewne kawałki pochodzące ze starszego okresu twórczości zespołu – klasyki, które z pewnością zna każdy fan.

Soilwork jest co prawda młodszy od wyżej wspomnianych kolegów ze sceny o 5 lat.

Jednak ta nazwa od zawsze łączona była z wysokim poziomem technicznym stojących za tą grupą muzyków. Przedstawiani tuż obok In Flames i Dark Tranquility jako jeden z najwybitniejszych zespołów w swoim podgatunku z pewnością nie zawiodą Was na styczniowym koncercie – zwłaszcza, że pracują obecnie nad nowym materiałem.

W roli supportów powyższych zespołów wystąpi ukraiński Jinjer i pochodzący zza Odry zespół Nailed to Obscurity.

Szczegóły koncertu:

  • 20.01.2019 | Kraków, “Kwadrat”
  • Bilety: 90 zł (przedsprzedaż) i 100 zł (w dniu koncertu)

1 komentarz

Snake 22 czerwca 2018 at 21:12

Ależ skład! Metalowe święto!

Odpowiedz

Zostaw komentarz