Brutal Assault #mybrutal2018
Strona główna » #mybrutal2018, czyli możliwość zobaczenia Brutal Assault od backstage’u
NEWSY WYDARZENIA

#mybrutal2018, czyli możliwość zobaczenia Brutal Assault od backstage’u


Za miesiąc i jeden dzień zapewne wielu z Was będzie w drodze powrotnej z Brutala. Z resztkami czeskiego piwa we krwi, ze wspomnieniem kilku dni wypełnionych od świtu po zmrok czernią, ćwiekami i blastami. Nie da się ukryć, że Brutal Assault cieszy się wśród polskich fanów metalu ogromną popularnością. Kusi niewielka odległość i przystępna cena, o gwiazdach światowego formatu nie wspominając. Czy może być lepiej?

Tanie płyty CD, winyle, DVD rock i metal

Okazuje się, że może.

Prawdopodobnie niektórzy już uczynili to, o czym traktuje ten tekst. Tym, którym temat obcy – spieszę z wyjaśnieniem. Organizatorzy festiwalu wyszli do uczestników tegorocznej edycji z kolejną inicjatywą. Wcześniej była możliwość wygrania biletów dzięki nakładce na zdjęcie profilowe. Tym razem pod adresem specjalnie utworzonej strony internetowej znajdziecie generator plakatów, które możecie przyozdobić logotypami dziesięciu najbardziej przez Was wyczekiwanych zespołów. Zabieg ten nie ma na celu jedynie dania możliwości pochwalenia się gustem muzycznym na mediach społecznościowych. Jeśli opublikujecie wspomniany plakat na swej facebookowej tablicy oznaczając go hasztagiem #mybrutal2018, zostaniecie uwzględnieni w konkursie… Którego nagrodą jest backstage’owa wejściówka, umożliwiająca przeżycie Brutal Assault z zupełnie innej perspektywy. Czy muszę pisać dalej? Stawka jest wysoka, a nakład pracy niewielki. Wzięcie udziału w losowaniu będzie możliwe jeszcze przez niecałe dwa tygodnie, zatem do dzieła!

23 edycja Brutal Assault odbędzie się za niecały miesiąc.

Pierwsza odsłona festiwalu miała miejsce w 1996 roku. Na jednodniowej wówczas imprezie gościło ledwie kilkanaście lokalnych zespołów. W ciągu minionych dekad zainteresowanie wydarzeniem sukcesywnie wzrastało, a wraz z nim jego renoma. W tym roku, tradycyjnie w Twierdzy Josefov, spotkamy się z ponad 120 zespołami z całego świata, reprezentującymi szerokie spektrum podgatunków. Wśród wykonawców znaleźli się m.in. Gojira, Marduk, Paradise Lost i Suicidal Tendencies. Polską scenę reprezentować będą tacy wykonawcy jak Behemoth, Azarath czy Obscure Shpinx.

Brutal Assault 2018 plakat

Fot. Przykładowo wygenerowany plakat

Podobne artykuły

Dodatkowa pula biletów na koncert Metalliki!

Tomasz Koza

Jonathan Davis: metalowa społeczność wchłonęła Korn

Lena Knapik

Exhumed, Rotten Sound oraz Implore za miesiąc “U Bazyla”

Dominika Kudła

MetalPoodle: Max Cavalera – jestem bardziej metalowy niż Igor

Lena Knapik

Impact Festival 2018: Ozzy Osbourne zagra koncert w Krakowie jako gwiazda wieczoru

Tomasz Koza

Dark Phantom zbiera fundusze na trasę koncertową… w Syrii

Agata Laszuk

Zostaw komentarz

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!