Ruszyła przedsprzedaż biletów na FOAD Fest 2 w Krakowie


Pożegnalny koncert Slayera prawdopodobnie zachwieje nie jednym domowym budżetem, dlatego zawczasu podajemy informację dla zainteresowanych krakowskim FOAD Fest. W tym tygodniu ruszyła przedsprzedaż wejściówek na tegoroczną edycję wydarzenia.

Bilety jednodniowe są już do nabycia za 60 zł, dwudniowe – za 110 zł. Prowadzona jest wyłącznie sprzedaż internetowa z odbiorem na bramkach. Organizator niebawem ujawni kolejne szczegóły, a my tymczasem pochylimy się nad tym, co już pewne.

Skład drugiej edycji FOAD Fest zasilą cztery formacje z rodzimego podwórka.

Warszawski Hate, który typowym dla siebie połączeniem death i black metalu po raz ostatni uraczył fanów w 2017 roku wydawnictwem „Tremendum”. Ponadto pędzący wściekle od 1996 roku Witchmaster, rok młodszy Infernal War oraz krakowski Ragehammer – połączenie tego co czarne i thrashowe.

Zza granicy zapowiedzieli swą obecność Włosi z Aborym, gustujący w industrialnym odcieniu metalu, a także ukraiński KZOHH, znany m.in. z kreatywnego podejścia do tytułowania utworów. Wydany w kwietniu „26” zawiera tylko dwa, kryjące się pod współrzędnymi geograficznymi dwóch tragicznych miejsc.

  • Data: 30.11 – 01.12
  • Miejsce: Klub ZetPeTe, Dolnych Młynów 10, 31-124 Kraków
  • Bilety: jednodniowe 60 zł, dwudniowe 110 zł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *