Strona główna » Sons of Apollo nie zagra na Prog in Park II. Festiwal został przeniesiony
NEWSY WYDARZENIA

Sons of Apollo nie zagra na Prog in Park II. Festiwal został przeniesiony


Już za niecałe dwa tygodnie, bo 18 sierpnia odbędzie się druga edycja festiwalu Prog in Park. Planowo impreza miała się odbyć w wręcz idealnym miejscu jakim jest warszawski Park Sowińskiego. Niestety ze względów na zmiany w line-upie, festiwal zostaje przeniesiony do klubu Progresja. Powodem tej decyzji jest anulowanie występu Sons of Apollo. Knock Out Productions są na etapie poszukiwań godnego następcy, ale ze względu na letnie festiwale, jest to bardzo utrudnione:

Wszelkimi sposobami staraliśmy się sprostać zadaniu znalezienia zastępstwa za Sons Of Apollo. Wszelkie nasze próby zastąpienia ich zespołem zagranicznym nie powiodły się, a próbowaliśmy praktycznie wszystkich Waszych pomysłów (posiłkując się Waszymi komentarzami z tego jak i również z zeszłego roku).

Sons of Apollo odwołuje nie tylko koncert w Polsce.

Zespół poinformował kilka dni temu za pośrednictwem profilu w serwisie społecznościowym, że z powodów losowych, musi odwołać europejską trasę, która została zaplanowana w tym okresie. W ramach rekompensaty, grupa zapowiedziała powrót do europy jeszcze tej jesieni, niestety na tę chwilę nie wiadomo, czy polscy fani będą brani pod uwagę.

Zmiana miejsca oraz line-upu oznacza również zmiany w programie.

Pomimo napiętego grafiku, Tides From Nebula zagra godzinny koncert, natomiast Ihsahn oraz Leprous zagrają nieco dłużej. Występ Anathemy pozostaje bez zmian. Po więcej szczegółów warto udać się na stronę organizatora.

Knock Out Productions zwraca pieniądze za bilety.

Ukłonów w stronę tej agencji nigdy za wiele. Pomimo, że Prog in Park II odbędzie się, ekipa Knock Out Productions postanowiła umożliwić zwrot kosztów za wejściówki. Propozycja oferowana jest dla tych, którzy z różnych względów nie są zadowoleni z obecnej zmiany programu festiwalu.

Fot. Materiały promocyjne

Podobne artykuły

Nie żyje Trish Doan, basistka Kittie.

Lena Knapik

Marco “Makro” Rivao opuścił szeregi Samael

Dominika Kudła

Powstaje druga część komedio-horroru “Deathgasm”

Lena Knapik

Zeal & Ardor – black metal z pól bawełny

Tomasz Koza

Buckethead: “Mogę jutro odejść”

Lena Knapik

Polacy nazwali gwiazdę “Samael” w hołdzie zespołowi

Agata Laszuk

Zostaw komentarz