Sons of Apollo
Strona główna » Sons of Apollo nie zagra na Prog in Park II. Festiwal został przeniesiony
NEWSY WYDARZENIA

Sons of Apollo nie zagra na Prog in Park II. Festiwal został przeniesiony


Już za niecałe dwa tygodnie, bo 18 sierpnia odbędzie się druga edycja festiwalu Prog in Park. Planowo impreza miała się odbyć w wręcz idealnym miejscu jakim jest warszawski Park Sowińskiego. Niestety ze względów na zmiany w line-upie, festiwal zostaje przeniesiony do klubu Progresja. Powodem tej decyzji jest anulowanie występu Sons of Apollo. Knock Out Productions są na etapie poszukiwań godnego następcy, ale ze względu na letnie festiwale, jest to bardzo utrudnione:

Wszelkimi sposobami staraliśmy się sprostać zadaniu znalezienia zastępstwa za Sons Of Apollo. Wszelkie nasze próby zastąpienia ich zespołem zagranicznym nie powiodły się, a próbowaliśmy praktycznie wszystkich Waszych pomysłów (posiłkując się Waszymi komentarzami z tego jak i również z zeszłego roku).

Sons of Apollo odwołuje nie tylko koncert w Polsce.

Zespół poinformował kilka dni temu za pośrednictwem profilu w serwisie społecznościowym, że z powodów losowych, musi odwołać europejską trasę, która została zaplanowana w tym okresie. W ramach rekompensaty, grupa zapowiedziała powrót do europy jeszcze tej jesieni, niestety na tę chwilę nie wiadomo, czy polscy fani będą brani pod uwagę.

Zmiana miejsca oraz line-upu oznacza również zmiany w programie.

Pomimo napiętego grafiku, Tides From Nebula zagra godzinny koncert, natomiast Ihsahn oraz Leprous zagrają nieco dłużej. Występ Anathemy pozostaje bez zmian. Po więcej szczegółów warto udać się na stronę organizatora.

Knock Out Productions zwraca pieniądze za bilety.

Ukłonów w stronę tej agencji nigdy za wiele. Pomimo, że Prog in Park II odbędzie się, ekipa Knock Out Productions postanowiła umożliwić zwrot kosztów za wejściówki. Propozycja oferowana jest dla tych, którzy z różnych względów nie są zadowoleni z obecnej zmiany programu festiwalu.

Fot. Materiały promocyjne

Podobne artykuły

Ekskluzywna premiera teledysku In Twilight’s Embrace do utworu “As Future Evaporates”

Tomasz Koza

Metalowa Wigilia 2016: w Warszawie konieczna dłuższa przerwa techniczna

Tomasz Koza

Illusion w nowym teledysku pyta “Kto jest Winien?”

Tomasz Koza

Konkurs charytatywny: Napełnij kocie brzuszki i wygraj płyty Saxon!

Agata Laszuk

Frost: „Deep Calleth Upon Deep” został fantastycznie przyjęty

Agata Laszuk

Satyricon: kolejny album mniej agresywny od poprzednich

Lena Knapik

Zostaw komentarz

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!