Image default
NEWSY WYDARZENIA

Terrordome i Deathreat wspólnie wyruszą na podbój Europy


Już w tym tygodniu rusza „Boiling Agression Tour 2018”. Pod jej szyldem Terrordome w towarzystwie Deathreat, spuści łomot za zachodnią granicą, ale też nie oszczędzi przy tej okazji dwóch polskich miast.

Brutal Crossover Thrash to słowa, którymi Terrordome opisuje uprawiany przez siebie gatunek i nie mija się przy tym w najmniejszym stopniu z prawdą.

Terrordome i Deathreat w ramach europejskiej trasy Boiling Aggression Tour 2018

Twórczość zespołu przenosi fanów do lat 80-tych, łojąc bębenki uszne w sposób, którego nie powstydziłyby się takie inspiracje grupy jak Nuclear Assault czy S.O.D..

Od 2005 roku krakowska formacja zdążyła wydać dwa krążki studyjne i kilka mniejszych wydawnictw. Ostatnie z nich, split „Intoxicunts” poczyniony wespół z brazylijskim Chaos Synopsis, zaowocował wspólną trasą po Brazylii. Drapieżność i bezkompromisowość Terrordome została doceniona także w innych częściach globu. Zespół może się pochwalić spotkaniem z chińską i japońską publiką.

W roli supportu wystąpi Deathreat.

Zespół ma na swoim koncie debiutancki longplay „Zero Trust”, który ukazał się w maju ubiegłego roku sumptem Deformeathing Production. Jako pisze o nich wytwórnia: „Nadupcają jak Carnivore, Driller Killer, Cro-Mags i Napalm Death. Cóż można dodać?

Szczegóły polskich koncertów:

  • 20 kwietnia 2018
  • Katowice / Faust
  • Bilety: 25 zł
  • 22 kwietnia 2018
  • Szczecin / Szafa
  • Bilety: 15 zł / 20 zł

Podobne artykuły

Nowy album Cavalera Conspiracy już jesienią

Lena Knapik

Dream Theater wyda epicką książkę

Lena Knapik

MetalPoodle: Corey Taylor nie odpuszcza Chadowi Kroegerowi

Lena Knapik

Zostaw komentarz