Strona główna » Wrocławski koncert Marduka przeniesiony bo… Klub nie spełnia wymagań
NEWSY WYDARZENIA

Wrocławski koncert Marduka przeniesiony bo… Klub nie spełnia wymagań


Chyba wszyscy pamiętamy incydent z koncertem zespołu Marduk w tle, który miał miejsce na początku maja. W wyniku mnożących się komplikacji do wydarzenia w rzeszowskim Life House ostatecznie nie doszło. Fanom pozostało wówczas zacisnąć zęby i wyczekiwać kolejnej okazji do zobaczenia zespołu na żywo.

Tydzień temu Marduk powrócił do kraju jako gość specjalny Vadera na trasie „25 lat Chaosu”. Dziś we Wrocławiu odbędzie się siódmy z dziewięciu przewidzianych koncertów. Choć nie bez komplikacji…

Powtórka z wątpliwej rozrywki.

Po godzinie trzynastej Massive Music, organizator imprezy, poinformował za pośrednictwem Facebooka o pewnych przeszkodach, jakie wystąpiły na drodze ku zorganizowaniu koncertu. Choć klub, w którym ma się odbyć wydarzenie, funkcjonuje od niemal dziesięciu lat, akurat dziś straż pożarna postanowiła zapukać do drzwi Zaklętych Rewirów… Z decyzją o zamknięciu miejsca jako nieprzystosowanego do imprez masowych. Organizator otrzymał ponadto informację o dalszych kontrolach mających na celu zamknięcie klubu.

Koncert Vader i Marduk został przeniesiony.

Na szczęście tym razem starczyło czasu na przeorganizowanie. Wydarzenie zostało przeniesione do klubu A2 (ul. Góralska 5). Bilety na wydarzenie z pierwotną lokacją będą oczywiście honorowane na miejscu. Ponadto, kto jeszcze nie zaopatrzył się w wejściówkę, będzie mógł to uczynić na bramce.

Massive Music będzie Was na bieżąco informować za pośrednictwem Facebooka.

Źródło: facebook.com / Fot. Materiały promocyjne

Podobne artykuły

Adam “Nergal” Darski tłumaczy znaczenie “God=Dog”

Dominika Kudła

Crashdïet jeszcze w tym roku wyda nowy album

Bartłomiej Pasiak

Samael i Katatonia na Castle Party 2018

Tomasz Koza

The Rolling Stones powracają po 11 latach do Polski!

Albert Markowicz

Jeff Waters: “Annihilator poza sceną i studiem jest solowym projektem”

Dominika Kudła

Członkowie Negură Bunget tworzą nowy zespół Sur Austru

Agata Laszuk

1 komentarz

skylones 7 września 2018 at 18:13
0

Mam nadzieję, że uda mi się dotrzeć na ten koncert, chociaż mieszkam bardzo daleko od ulicy Góralskiej. Lubię ich i bardzo chciałbym się tam zjawić.

Odpowiedz

Zostaw komentarz