Image default
NEWSY WYDARZENIA

XVI Festiwal Mocnych Brzmień już za miesiąc!

Tanie płyty CD, winyle, DVD rock i metalFestiwal ten powstał na cześć zmarłego tragicznie muzyka z tej miejscowości, Ryszarda Bieńka i stanowi uczczenie jego pamięci. Mimo zmian miejsc i koordynatorów wydarzenie to nadal trzyma się dzielnie i dzięki unikalnej atmosferze co roku przyciąga rzesze fanów cięższych brzmień. Impreza oprócz zapraszania znanych kapel wspiera również rozwój młodych grup.

Pierwszego dnia festiwalu odbywa się konkurs, którego laureaci będą mieli szczęście otworzyć główny koncert już następnego dnia. Co ważne, organizatorzy nie lubią ograniczać się co do stylistyki; od black’n’rolla po techniczny death metal – każdy znajdzie tu coś dla siebie.

W dniach 27-28 lipca 2018 roku w Świeciu odbędzie się szesnasta już edycja Festiwalu Mocnych Brzmień.

W tym roku biorącymi udział w konkursie młodych kapel są: Kontagion, Revival, Tiberius, Lincz, Koios, Fleshbang, Deadline, Sky Collapse, Kravat, Wyrok i Gentuza. Jedna z nich rozpocznie koncert główny, na którym zagrają Faithless Ground, HeadUp, Mentally Blind, Mech i Hunter.

XVI FESTIWAL MOCNYCH BRZMIEŃ
27 – 28.07.2018
(27.07 – Kameralna Przestrzeń Widowiskowa, 28.07 – boisko przy Zamku Krzyżackim w Świeciu)
27.07 – wstęp bezpłatny
28.07 – bilety: 30 PLN (przedsprzedaż), 40 PLN (w dniu festiwalu)

Bilety dostępne w cenie 30 zł (przedsprzedaż) w Punkcie Informacji OKSiR (pn.-pt., 9:30 – 16:30) oraz na kupbilecik.pl oraz w dniu festiwalu w cenie 40 złotych.

Podobne artykuły

Tomas Lindberg o nowym albumie At the Gates

Agata Laszuk

Once Human: ewolucja nadejdzie w styczniu

Tomasz Koza

Igor Cavalera wspomina Lemmy’ego

Lena Knapik

Zostaw komentarz