Strona główna » Baaardzo negatywne opinie odnośnie nowego Suicide Silence. Bardzo.
INNE MUZYKA NEWSY

Baaardzo negatywne opinie odnośnie nowego Suicide Silence. Bardzo.

Pochodząca z Riverside w Kalifornii deathcore’owa grupa Suicide Silence 24 lutego wyda swój kolejny album, którego tytuł nosi po prostu “Suicide Silence”. Materiał ukaże się nakładem niemieckiego giganta – Nuclear Blast Records. Dla przypomnienia, będzie to drugi krążek zespołu z wokalistą Hernanem “Eddie” Hermidą, który po tragicznej śmierci Mitcha Luckera zajął jego miejsce.

Przed oficjalnym wydaniem pierwszego singla pt. “Doris” promujący “Suicide Silence”, kawałek wyciekł do sieci szybko rozprzestrzeniając się w internecie. Wielu fanów skrytykowało zespół za porzucenie deathcore’u i łączenie z dźwiękami nu-metalowymi czy nawet porównując do grupy Deftones.

Skrytykowany został równie sam frontman Hernan “Eddie” Hermida, uważając że brzmi zbyt podobnie do Jonathana Davisa z Korna czy właśnie Chino Moreno z Deftones, lub po prostu nie jest dobry w ogóle.

Dwa dni temu w serwisie YouTube ukazał się kolejny singiel “Silence”. Choć sporadycznie znalazło się kilku obrońców, w większości to negatywne opinie, o czym świadczą także “łapki w dół”, które znacznie przewyższają od tych symbolizujących pozytywną ocenę. Zapraszam do przesłuchania utworu “Silence” i wyrażenia w komentarzach poniżej swojej opinii. Czy to dobrze, że zespół podobnie jak np. Metallica czy In Flames wykorzystuje wolną rękę i swobodę w tworzeniu, czy jednak wręcz przeciwnie.
Podobne artykuły

Nowy album Lordi “Sexorcism” już w maju

Lena Knapik

Metalmania 2017: kolejne atrakcje podczas festiwalu

Tomasz Koza

Sadistic Intent powraca na koncert w Polsce!

Agata Laszuk

Batushka (Krysiuk): nie będzie zakazu wydania nowej płyty i dawaniu koncertów

Tomasz Koza

Exhumed, Rotten Sound oraz Implore za miesiąc “U Bazyla”

Dominika Kudła

Behemoth w studio. Nowy koncertowy album nadchodzi.

Lena Knapik

Zostaw komentarz

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!