Oferta współpracy

Redakcja

ARTYKUŁY SPONSOROWANE

Chcesz wypromować koncert? Przedstawić słuchaczom swoją twórczość? Zaprezentować muzykę, którą stworzyłeś? Jesteś w odpowiednim miejscu!

MetalNews.pl to jeden z największych i prężnie rozwijających się portali muzycznych w Polsce. Skupiamy fanów szeroko pojętej muzyki metalowej i rockowej. Serwis istnieje od 2009 roku. Przez blisko 10 lat działalności napisaliśmy i opublikowaliśmy kilkanaście tysięcy artykułów – newsów, recenzji, relacji, wywiadów i innych. Objęliśmy patronatem dziesiątki wydawnictw i setki koncertów – zarówno gwiazd światowego metalu, jak i zespołów niszowych, czy dopiero zaczynających swoją karierę.

W naszej codziennej pracy skupiamy się na tym, aby zaciekawiać, bawić, ale przede wszystkim informować naszych czytelników. Na MetalNews.pl każdy fan ciężkiego grania powinien znaleźć coś dla siebie.

Nasza praca i poświęcenie portalowi nie przechodzą niezauważone przez internautów, dlatego możemy pochwalić się dużą i zaangażowaną społecznością.

MetalNews.pl w liczbach przedstawia się następująco (Marzec 2019):

Odsłony miesięcznie: ok. 74 tys.
Użytkownicy miesięcznie: ok. 30 tys.
Sesje miesięcznie: ok. 46 tys.
Facebook: ponad 28 tys. fanów

Nasza oferta artykułów sponsorowanych

Jeśli chciałbyś wypromować zespół, koncert albo płytę, poinformować o ciekawym wydarzeniu, które organizujesz lub po prostu przedstawić swoją twórczość szerszemu gronu odbiorców, zapoznaj się z propozycją naszych artykułów sponsorowanych. Co oferujemy?

– Artykuł promocyjny o zespole
– Artykuł promocyjny o płycie/innej formie wydania muzyki
– Artykuł promocyjny o koncercie/trasie koncertowej

Jesteśmy otwarci na propozycje, jeśli więc masz własny pomysł na formę publikacji, którą chciałbyś wykupić na MetalNews.pl, skontaktuj się z nami – na pewno uda się nam podjąć współpracę!

Dlaczego warto skorzystać z oferty artykułów sponsorowanych na MetalNews.pl? Artykuł zostanie przygotowany przez redaktora serwisu, a przed publikacją będziesz mógł się z nim zapoznać i zasugerować zmiany.

Materiał będzie wyczerpujący, ciekawy i atrakcyjny dla czytelnika – nie będzie to typowe kopiuj/wklej z informacji prasowej czy Twojej strony internetowej! W artykule umieścimy linki prowadzące do Twojej witryny, wydarzenia na Facebooku lub sklepu internetowego.

Przygotowaną treść będziemy promować tak jak inne, które pojawiają się na naszym serwisie, czyli za pośrednictwem mediów społecznościowych (Facebook, Twitter, Wykop). Twój przekaz może dotrzeć do tysięcy fanów muzyki metalowej i rockowej!

Nie chcesz, żeby Twoja płyta przeszła niezauważona? Oferujemy również możliwość publikacji recenzji. Pamiętaj jednak, że musimy dbać o naszą wiarygodność i rzetelność, więc opinia i ostateczna ocena pozostają w gestii recenzenta. Pokrótce, nie kupujesz pozytywnej opinii i wysokiej oceny, a jedynie czas, zainteresowanie recenzenta oraz powierzchnię na stronie, gdzie pojawi się tekst. Na pewno jednak dasz szansę szerokiemu gronu odbiorców dowiedzieć się o Twojej twórczości!

Przy zakupie możliwości publikacji recenzji, wyrażasz zgodę na jej umieszczenie bez względu na opinię recenzenta i jego ocenę. Jeśli Twoja muzyka zostanie niezbyt przychylnie zrecenzowana, w dalszym ciągu tekst zostanie opublikowany, a zapłata nie zostanie zwrócona. Kolejną istotną sprawą jest to, że nie masz możliwości podglądu tekstu przed jego publikacją.

Zastrzegamy sobie prawo do odrzucenia ofert bez podania przyczyny.

Jeśli jesteś zainteresowany, chciałbyś zapoznać się z cennikiem, to zapraszamy do kontaktu.