INNE NEWSY

Byli muzycy Morbid Angel pod nowym szyldem I am Morbid


Byli członkowie Morbid Angel, David Vincent (wokal i bas) oraz Tim Yeung (perkusja), zasileni gitarzystami Billym Hudsonem (Transsiberian Orchestra, Circle II Circle) i Irą Blackiem (Metal Church,Lizzy Borden), staną w szeregach nowego zespołu I Am Morbid. Kapela będzie wykonywać klasyczny repertuar Morbid Angel.

Zespół skupi się na wykonywaniu materiału z albumów “Altars Of Madness” z 1989 roku, “Blessed Are The Sick” z 1991, “Covenant” z 1993 oraz “Domination” z 1995. Pierwszy raz zaprezentuje się na scenie wiosną na dwóch koncertach w Brazylii. Według zapowiedzi Vincenta kolejne mają być ogłoszone już wkrótce.

Osiemnaście miesięcy temu Vincent wydał oświadczenie na temat końca swojej współpracy z Trey’em Azagthothem, gitarzystą Morbid Angel:

Trey i ja zrobiliśmy razem niesamowite rzeczy w przeciągu ostatnich 30 lat i życzę mu jak najlepiej z jego przyszłymi projektami. Z szacunku dla tych dokonań, naszej spuścizny, zachęcam fanów Morbid Angel do nie zajmowania strony. Bo ja jej nie zajmę.

Yeung z kolei potwierdził swoje odejście z zespołu, mówiąc:

Były pewne zmiany w szeregach Morbid Angel. Niestety, ze względu na finansowe różnice, nie będę kontynuował współpracy z kapelą. Życzę Trey’owi i Morbid Angel wszystkiego najlepszego. Jeśli o mnie chodzi, to zawsze biorę kolejne życiowe okazje, które stają mi na drodze.Podobne artykuły

Morbid Angel zapowiada nowy album „Kingdoms Disdained”. Posłuchaj pierwszego singla!

Agata Laszuk

Abbath szykuje nowy album

Lena Knapik

Watain publikuje oświadczenie w sprawie nazistowskiego salutu na koncercie

Agata Laszuk

Zostaw komentarz