Strona główna » Byli muzycy Morbid Angel pod nowym szyldem I am Morbid
INNE NEWSY

Byli muzycy Morbid Angel pod nowym szyldem I am Morbid


Byli członkowie Morbid Angel, David Vincent (wokal i bas) oraz Tim Yeung (perkusja), zasileni gitarzystami Billym Hudsonem (Transsiberian Orchestra, Circle II Circle) i Irą Blackiem (Metal Church,Lizzy Borden), staną w szeregach nowego zespołu I Am Morbid. Kapela będzie wykonywać klasyczny repertuar Morbid Angel.

Zespół skupi się na wykonywaniu materiału z albumów “Altars Of Madness” z 1989 roku, “Blessed Are The Sick” z 1991, “Covenant” z 1993 oraz “Domination” z 1995. Pierwszy raz zaprezentuje się na scenie wiosną na dwóch koncertach w Brazylii. Według zapowiedzi Vincenta kolejne mają być ogłoszone już wkrótce.

Osiemnaście miesięcy temu Vincent wydał oświadczenie na temat końca swojej współpracy z Trey’em Azagthothem, gitarzystą Morbid Angel:

Trey i ja zrobiliśmy razem niesamowite rzeczy w przeciągu ostatnich 30 lat i życzę mu jak najlepiej z jego przyszłymi projektami. Z szacunku dla tych dokonań, naszej spuścizny, zachęcam fanów Morbid Angel do nie zajmowania strony. Bo ja jej nie zajmę.

Yeung z kolei potwierdził swoje odejście z zespołu, mówiąc:

Były pewne zmiany w szeregach Morbid Angel. Niestety, ze względu na finansowe różnice, nie będę kontynuował współpracy z kapelą. Życzę Trey’owi i Morbid Angel wszystkiego najlepszego. Jeśli o mnie chodzi, to zawsze biorę kolejne życiowe okazje, które stają mi na drodze.Podobne artykuły

Belphegor opowiada o problemach w Rosji i odwołanych koncertach

Tomasz Koza

Metallica publikuje nieznane wcześniej nagranie „For Whom the Bell Tolls” z 1986 roku

Agata Laszuk

World of Tanks nawiązuje współpracę z Sabaton

Tomasz Koza

Chris Tsangarides, producent m.in. Judas Priest, Helloween i Thin Lizzy nie żyje

Dominika Kudła

Puscifer z “trumpowym” klipem

Lena Knapik

VARMIA: posłuchaj w całości płyty „W ciele nie”

Tomasz Koza

Zostaw komentarz