Zespół Cynic
Strona główna » Cynic będzie kontynuował działalność bez Seana Reinerta
INNE NEWSY

Cynic będzie kontynuował działalność bez Seana Reinerta

Nowe wieści w sprawie statusu zespołu Cynic.

Członkowie legendarnej grupy progressive metalowej zgodzili się co do dalszej przyszłości Cynic – będzie ona kontynuowała swoją działalność bez długoletniego, będącego w zespole od początku jego istnienia Seana Reinerta, zaś gitarzysta i wokalista Paul Masvidal będzie poszukiwał nowych talentów, które przyczynią się do rozwoju grupy i jej popularności. W poście pożegnalnym, jaki napisał na stronie Cynic na portalu Facebook, Reinert wyjaśnił całą sytuację, ugodę, do jakiej doszedł z Masvidalem i przedstawił plany na przyszłość obu muzyków.

Piszę dziś ten post z ciężkim sercem, ale i lżej mi na duszy. Wraz z Paulem doszliśmy do porozumienia odnośnie Cynic. Nie mogę przybliżyć żadnych szczegółów dotyczących tej ugody, ale zgadzam się na nią. Wycofam się z Cynic i zajmę się moimi osobistymi projektami – Paul zaś pozostanie w zespole i będzie kontynuował jego działalność. Niech ten ostatni napisany przeze mnie Facebookowy post będzie dobrą okazją do podziękowania wszystkim muzykom, inżynierom, technicznym, firmom, agencjom bookingowym, menedżerom, załodze, prasie, wytwórniom i przyjaciołom, z którymi pracowałem (i prawdopodobnie będę pracował nadal) za te ostatnie 30 lat. Chciałbym podziękować zwłaszcza fanom, którzy do dnia dzisiejszego powalają mnie na kolana swą lojalnością i miłością. Zawsze byliście inspiracją i paliwem napędzającym tę maszynę! Paulowi i muzykom, których wynajmie życzę wszystkiego tego, co najlepsze.

Cynic wydał w tym roku album zawierający nagrania demo, zatytułowany “Uroboric Forms – The Complete Demo Recordings”. Teraz, po odejściu perkusisty, można jedynie zastanawiać się nad tym, co dla twórczości zespołu przyniesie przyszłość.

Źródło: Metalstorm.net

Podobne artykuły

Zgarnij bilet na Metalmanię i pomóż Weronice oraz Bartkowi

Tomasz Koza

Bruce Dickinson o Rock and Roll Hall of Fame: „Po moim cholernym trupie”

Agata Laszuk

Peturbator już w czerwcu w Polsce

Tomasz Koza

Obscure Sphinx rekompensuje odwołane koncerty

Tomasz Koza

Marilyn Manson opublikował nowy singiel – “KILL4ME”

Agata Laszuk

The Black Dahlia Murder prezentuje teledysk do “King of the Night World”

Dominika Kudła

Zostaw komentarz

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!