Zespół Megadeth
Strona główna » Dave narzucił zespołowi własny dress code?
INNE NEWSY

Dave narzucił zespołowi własny dress code?

Chris Broderick, były gitarzysta Megadeth działający w zespole od 2008 do 2014 (po czym odszedł i wraz z byłym perkusistą Megadeth , Shawnem Droverem założył Act Of Defiance) w rozmowie z gitarzystą Bad Wolves i Vagus Nerve, Doc’iem Coyle w ramach jego podcastu “The Ex Man” zdradził, że kiedy był w zespole, Dave Mustaine wprowadził do zespołu dress code i zasady postępowania.

Broderick twierdzi, że Mustaine nie życzył sobie, by ktoś związywał włosy w koński ogon i dyktował warunki odnośnie ubioru poszczególnych członków na scenie.

„Chciał, byś nosił się w określony sposób… Wystarczy spojrzeć, w co się ubierałem, kiedy tam grałem. Na scenie przez 90% czasu nosiłem zapinane koszule, były też inne wymagania tego rodzaju. Wtedy po raz pierwszy uświadomiłem sobie coś, o czym rozmawialiśmy przed tym podcastem – 50% to muzyka, pozostałe 50% – image. Póki nie wstąpiłem do Megadeth, muzyka stanowiła dla mnie 100%. Wszystko sprowadza się do zrozumienia ludzkiej psychiki… Zespół postrzegany jest tak, jak się nosimy.”

Ciekawe, co powiedziałby na to sam Dave Mustaine. Warto jednak pamiętać, że w tym momencie Megadeth zdaje się stanowić po prostu biznes i może być tak traktowany przez lidera grupy.

Źródło: MetalInjection.net / Fot. Materiały promocyjne

Podobne artykuły

Ciężkie brzmienia niosące nadzieję – charytatywna składanka „The Dreadful Symphonies”

Agata Laszuk

Anthrax pracuje nad następcą „For All Kings”

Dominika Kudła

Rob Halford z Judas Priest na nowym albumie In This Moment

Lena Knapik

Johnny Depp w najnowszym teledysku Marilyna Mansona (NSFW)

Lena Knapik

Cro-Mags na jedynym koncercie w Polsce (2018)

Tomasz Koza

Impact Festival 2018: Ozzy Osbourne w Krakowie. Sprawdź ceny biletów i dalsze szczegóły

Tomasz Koza

Zostaw komentarz

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!