Strona główna » Gitarzysta I Am Morbid zatrzymany (na chwilę) przez polską policję
INNE NEWSY

Gitarzysta I Am Morbid zatrzymany (na chwilę) przez polską policję

Formacja I Am Morbid, powstała z inicjatywy byłego członka Morbid Angel Davida Vincenta, po pięciu koncertach w Rosji ruszyła na zachód. 29 maja przed koncertem w Bielsku-Białej, który otworzył trasę po Europie, zdarzył się jednak niezbyt przyjemny dla gitarzysty zespołu, Iry Blacka, incydent.

Późnym popołudniem w dniu koncertu Ira Black został wciągnięty do wozu policyjnego, w którym czterech funkcjonariuszy zaczęło go przesłuchiwać. Warto wspomnieć, że muzyk oddalił się od klubu Rudeboy, w którym zespół zagrał, w stronę salonu manicure celem naprawienia rozdartego paznokcia.

Opublikowany przez Ira Black na 29 maja 2017

Ira szybko wysłał wiadomość o swojej lokalizacji drugiemu gitarzyście, Billowi Hudsonowi, który ruszył koledze na ratunek. Szybko wyjaśnił policjantom cel obecności I Am Morbid w Bielsku-Białej i koncert odbył się bez żadnych problemów. Te pojawiły się dzień później. Pełnomocnik kapeli zamieścił na jej oficjalnym koncie na Facebooku informację o odwołaniu występu w Koszycach (Słowacja). Przyczyną była przymusowa hospitalizacja całego składu. Muzycy byli zbyt wyczerpani i odwodnieni po zatruciu pokarmowym. Sądząc jednak po dzisiejszych zdjęciach zamieszczonych w social mediach przedstawiających kolejne przygody z trasy, kapela zdążyła się już pozbierać, a kolejny koncert powinien odbyć się zgodnie z planem.

źródła: bravewords.com, facebook

Podobne artykuły

Phil Campbell and the Bastard Sons prezentują klip do utworu “Welcome To Hell”

Dominika Kudła

„Metalowe Wersety” zostały spisane

Tomasz Koza

Grave rozstaje się z perkusistą

Agata Laszuk

Koniec prac nad nową płytą Voivod, premiera jeszcze w tym roku

Dominika Kudła

Sekret spokojnego usposobienia Chrisa Barnesa z Six Feet Under

Lena Knapik

Steffen Kummerer: “Większość fanów zdaje się nie zawracać sobie głowy słowami”

Dominika Kudła

Zostaw komentarz

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!