NEWSY PŁYTY

Jonathan Davis z KoRn zapowiada solowy album

Wokalista grupy KoRn potwierdził informacje o solowym albumie. Krążek ma się ukazać w przyszłym roku, a jego promocji ma towarzyszyć trasa koncertowa.

Prace nad solowym materiałem zajęły muzykowi dziewięć lat.

W końcu to skończyłem. Zacząłem w 2008 roku, więc tak naprawdę minie 10 lat pracy. Jest to płyta nieistniejącej już formacji J.D.S.F.A. [Jonathan Davis and the Simply Fucking Amazings]. Niestety po odejściu Shane’a [Gibsona, zmarłego 15 kwietnia 2014 roku gitarzysty KoRn] zespół nie ma szans na reaktywację, więc zostaje J.D. Jestem naprawdę podekscytowany. Długo pracowałem nad tymi utworami i wyszły fantastycznie. Płyta wyjdzie w przyszłym roku. Nakręciłem klipy do paru kawałków, a w przyszłym roku ruszę w trasę.

J.D.S.F.A. ma już na swoim koncie płytę “Alone I Play”, zarejestrowaną podczas pierwszej solowej trasy Davisa, oraz “Live At The Union Chapel”. Dotychczas podczas solowych występów Jonathan prezentował utwory pochodzące ze skomponowanego przez niego soundtrack do filmu “Królowa Potępionych” oraz piosenki wchodzące w skład repertuaru KoRn.

Źródło: Blabbermouth.net / Fot. Facebook / Materiały promocyjne

Podobne artykuły

Thy Art is Murder, Being As An Ocean, Miss May I oraz Casey na wspólnym koncercie w Polsce

Tomasz Koza

Były gitarzysta Anthrax, Dan Spitz oskarżany o gwałt

Agata Laszuk

Steel Panther z nowym teledyskiem

Tomasz Koza

Zostaw komentarz