Marilyn Manson
Strona główna » Marilyn Manson rozstaje się z basistą. Muzyk oskarżony o gwałt.
INNE NEWSY

Marilyn Manson rozstaje się z basistą. Muzyk oskarżony o gwałt.
Od wieczoru, kiedy Marilyn Manson został przygnieciony przez scenografię w czasie występu w Nowym Jorku i wyszedł z tego nieco połamany, tymczasowo wstrzymuje się on od występów na żywo, ale taki stan rzeczy nie powstrzymuje go od wprowadzania zmian w składzie swojego zespołu. Z postu, jaki Manson zamieścił na Twitterze wynika, że basista zespołu, Jeordie „Twiggy Ramirez” White nie jest już częścią składu i w czasie nadchodzącej trasy zostanie zastąpiony przez innego muzyka.

Całe to zamieszanie jest spowodowane zarzutami byłej dziewczyny White’a – wokalistki Jack Off Jill, Jessiki Addams. Kobieta oskarża Jeordie’go o gwałt i znęcanie się w ciągu trwania ich związku dwadzieścia lat temu.

Manson oświadczył, że jak dotąd nic o sprawie nie wiedział i przykro mu z powodu nieszczęścia, jakie dotknęło Jessikę. Sam Jeordie jak dotąd nie ustosunkował się do tych oskarżeń.

Jeordie „Twiggy Ramirez” White towarzyszył Marilynowi Mansonowi na scenie w okresach 1993-2002, 2008-2009 i od 2014 do dnia dzisiejszego. Grał również na stanowisku gitarzysty prowadzącego w latach 2009-2013. Sam Manson nie ujawnił dokładnych powodów zwolnienia swojego basisty, jednak White skomentował sprawę następująco:

„Chciałbym spędzić ten czas z moją rodziną i skupić się na pozostawaniu w trzeźwości. Biorę urlop od grania z Marilyn Manson i niestety nie zagram na nadchodzącej trasie.”


Źródło: MetalInjection.net / Fot. Materiały promocyjne

Podobne artykuły

Belphegor pod koniec czerwca w Katowicach i Poznaniu

Dominika Kudła

MetalPoodle: David Draiman z Disturbed spotyka swojego sobowtóra

Agata Laszuk

Tarja Turunen przedstawia kolejny świąteczny teledysk

Lena Knapik

Amorphis publikuje teledysk do „Among Stars”

Agata Laszuk

Danzig ogłasza europejską trasę. Muzyk zagra m.in. na Brutal Assault 23

Dominika Kudła

Bruce Dickinson o Rock and Roll Hall of Fame: „Po moim cholernym trupie”

Agata Laszuk

Zostaw komentarz

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!