MUZYKA NEWSY PŁYTY

Napalm Death zapowiada “Coded Smears And More Uncommon Slurs”. Posłuchaj pierwszego singla


30 marca na sklepowe półki nakładem Century Media trafi dwupłytowy album od Napalm Death zatytułowany “Coded Smears And More Uncommon Slurs”. Według zapowiedzi wśród 31 utworów znajdą się wcześniej niepublikowane kawałki, które nie załapały się na poprzednie krążki. Już teraz można posłuchać pierwszego singla zatytułowanego “Oh So Pseudo”.


Mark “Barney” Greenway o nadchodzącym materiale:

Zawsze jestem sceptycznie nastawiony w stosunku do albumów kompilacyjnych, bo nie chcę dawać ludziom czegoś, co już mają. To zdzierstwo. Ale tu wszystkie utwory są specjalne. Okay, może niektóre z nich już się gdzieś pojawiły, ale innych nie znajdziesz nigdzie indziej.
(…) Myślę, że na krążku znajdzie się wystarczająco nowego materiału, z którego ludzie będą zadowoleni.

Zeszłego lata członkowie zespołu weszli do brytyjskiego studia Parlour Studios. Według wstępnych ustaleń następca “Apex Predator – Easy Meat” z 2015 miał się ukazać już na początku tego roku. W późniejszym czasie Greenway uściślił jednak plany zespołu, mówiąc, że Napalm Death nie wkroczył do studia z gotowym materiałem, a jedynie paroma pomysłami basisty Shane’a Embury’ego oraz perkusisty Danny’ego Herrery. Tym samym premiera kolejnego studyjnego albumu została przesunięta na koniec 2018.

Przypominamy również, iż Napalm Death dołączył do line-upu tegorocznej Metalmanii, która odbędzie się 7 kwietnia w katowickim Spodku.

Źródło: Facebook.com

Podobne artykuły

“100 Miles To Hell” od Venom już w przyszłym tygodniu

Lena Knapik

Cały skład Decapitated wyszedł z aresztu. Pomógł poseł Dominik Tarczyński

Lena Knapik

Sepultura rozpocznie nagrania do nowego krążka jeszcze tego lata. Planowana premiera na 2020 rok

Lena Knapik

Zostaw komentarz