MUZYKA NEWSY PŁYTY

Napalm Death zapowiada “Coded Smears And More Uncommon Slurs”. Posłuchaj pierwszego singla


30 marca na sklepowe półki nakładem Century Media trafi dwupłytowy album od Napalm Death zatytułowany “Coded Smears And More Uncommon Slurs”. Według zapowiedzi wśród 31 utworów znajdą się wcześniej niepublikowane kawałki, które nie załapały się na poprzednie krążki. Już teraz można posłuchać pierwszego singla zatytułowanego “Oh So Pseudo”.


Mark “Barney” Greenway o nadchodzącym materiale:

Zawsze jestem sceptycznie nastawiony w stosunku do albumów kompilacyjnych, bo nie chcę dawać ludziom czegoś, co już mają. To zdzierstwo. Ale tu wszystkie utwory są specjalne. Okay, może niektóre z nich już się gdzieś pojawiły, ale innych nie znajdziesz nigdzie indziej.
(…) Myślę, że na krążku znajdzie się wystarczająco nowego materiału, z którego ludzie będą zadowoleni.

Zeszłego lata członkowie zespołu weszli do brytyjskiego studia Parlour Studios. Według wstępnych ustaleń następca “Apex Predator – Easy Meat” z 2015 miał się ukazać już na początku tego roku. W późniejszym czasie Greenway uściślił jednak plany zespołu, mówiąc, że Napalm Death nie wkroczył do studia z gotowym materiałem, a jedynie paroma pomysłami basisty Shane’a Embury’ego oraz perkusisty Danny’ego Herrery. Tym samym premiera kolejnego studyjnego albumu została przesunięta na koniec 2018.

Przypominamy również, iż Napalm Death dołączył do line-upu tegorocznej Metalmanii, która odbędzie się 7 kwietnia w katowickim Spodku.

Źródło: Facebook.com

Podobne artykuły

Teaser „Loud Krazy Love”, filmu dokumentalnego o gitarzyście KoRn

Dominika Kudła

1349 z nowym kontraktem. Płyta już w przygotowaniach.

Lena Knapik

Wiosną nie będzie Metalmanii – mamy oświadczenie organizatora

Szymon Grzybowski

Zostaw komentarz