Zespół Ghost
Strona główna » Papa Emeritus z Ghost spadł ze sceny
NEWSY WIDEO

Papa Emeritus z Ghost spadł ze sceny

Założycielowi i wokaliście zespołu Ghost, Tobiasowi Forge’owi występującego pod pseudonimem Papa Emeritus, zdarzył się wypadek. Podczas śpiewania na koncercie utworu “Mummy Dust” spadł ze sceny, lądując między nią a barierkami.

Incydent miał miejsce podczas koncertu w O2 Academy Leeds w angielskim Leeds. Całość została uchwycona na filmiku, który trafił na YouTube.

Koncert należy do świeżo rozpoczętej trasy reklamującej najnowszy album “Popestar” z ubiegłego roku. W Polsce zespół pojawi się 21 kwietnia w warszawskiej Stodole.

Prawdopodobnie jest to trasa z całkowicie nową ekipą muzyczną. Plotki głoszą, że po ubiegłorocznej trasie po Stanach Zjednoczonych Papa Emeritus wyrzucił cały dotychczasowy skład. Biorąc jednak pod uwagę to, że reszta zespołu występuje pod nazwą Nameless Ghouls (Bezimienne Ghule) i rzadko którykolwiek z nich zdradza swoją tożsamość, ciężko potwierdzić te informacje.

Ghost zapowiada również nową płytę. Prace nad nią rozpoczną się w sierpniu, zaraz po zakończonej trasie z Iron Maiden po Północnej Ameryce.

Podobne artykuły

Behemoth, Illusion i Riverside zagrają na Materiafest 2017. Mieszkańcy Szczecinka protestują.

Lena Knapik

Nowa Sepultura już w styczniu

Lena Knapik

King Dude z najnowszym albumem “Sex” na trzech koncertach w Polsce

Tomasz Koza

Ewakuacja podczas Rock Am Ring nie była spowodowana wyłącznie literówką

Lena Knapik

Azarath wraca do Agonia Records

Tomasz Koza

Jonathan Davis: metalowa społeczność wchłonęła Korn

Lena Knapik

Zostaw komentarz

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!