INNE NEWSY

Pomóż królikom i wygraj podwójny bilet na MateriaFest 2017!
Już 2 września na Placu Koncertowym w Szczecinku odbędzie się kolejna edycja MateriaFest, podczas której wystąpią Behemoth, Riverside , Illusion, Spatial, Koronal, Retrospective oraz Shinigami. Na scenie nie zabraknie oczywiście gospodarzy – kapeli Materia. Organizatorzy dodają również, że wybór różnorodnych gatunkowo muzyków nie jest przypadkowy. Chodzi o ukazanie przekroju muzyki rozrywkowej, od rocka po death metal.

Przypomnijmy, że festiwal powstał 5 lat temu dzięki inicjatywie wspomnianej prężnie rozwijającej się grupie Materia. Impreza w tym roku po raz pierwszy w swojej historii będzie biletowana oraz odbędzie się w zamkniętej przestrzeni. Patrząc jednak na listę wykonawców, cena 60 zł za wejściówkę nie jest w żadnym przypadku odstraszająca.

Gdyby jednak ktoś jeszcze nie nabył wspomnianego biletu, to wraz z agencją Digital Open Group mamy do rozdania kilka podwójnych biletów. Oznacza to, że Ty i bliska Ci osoba macie szanse udać się na MateriaFest 2017.

Zanim jednak przejdziemy do zasad. Kilka ważnych informacji. Konkurs zorganizowany jest w celu charytatywnym, który ma wesprzeć działalność Stowarzyszenia Pomocy Królikom – ich działalność możecie śledzić na ich fanpage’u. Od dłuższego czasu śledzimy ich zaangażowanie w pomocy tym zwierzętom i uznaliśmy, że podobnie jak psy, koty, itd. one również potrzebują naszego wsparcia w każdej możliwej formie, co również znajdziecie na ich wspomnianym fanpage’u. My w konkursie wybraliśmy jedną z najprostszych i chyba w żadnym wypadku nie obciążającym budżet, zatem przejdźmy do niej i zasad konkursu:

1. Wyślij sms o treści ICH.SPKWROCLAW na numer w zależności od kwoty, którą chcesz przeznaczyć:

7155 – 1.00 zł (1.23 z VAT)
7355 – 3.00 zł (3.69 z VAT)
7555 – 5.00 zł (6.15 z VAT)
91055 – 10.00 zł (12.30 z VAT)

2. W odpowiedzi otrzymasz wiadomość, zrób w telefonie zrzut ekranu, ten natomiast prześlij na adres redakcja (małpa) metalnews.pl, w tytule wpisz “KONKURS – MATERIAFEST 2017“, w treści podaj swoje imię i nazwisko oraz osoby towarzyszącej.

3. W konkursie biorą udział wszystkie zgłoszenia, bez względu na przeznaczoną kwotę. Za każdą dziękujemy w imieniu swoim, stowarzyszenia i królików.

4. Na Wasze wiadomości czekamy do 29 sierpnia. Spośród wszystkich nadesłanych wybierzemy 3, które otrzymają od nas podwójne zaproszenia na festiwal. O wygranych poinformujemy w mailach zwrotnych oraz na naszym profilu na Facebooku.

Pamiętaj, nawet jeśli nie uda Ci się wygrać tym razem, pomyśl ile dobrego zrobiłeś/aś.

Podobne artykuły

Courtney Love w nowym teledysku Marilyna Mansona “Tattooed in Reverse”

Lena Knapik

Wrocławski koncert Anathema Acoustic wyprzedany.

Tomasz Koza

A(nti)fery ciąg dalszy: kolejne koncerty Taake odwołane

Agata Laszuk

Zostaw komentarz