Primordial: europejska trasa koncertowa, nowy album w drodze

Irlandzcy celtic/black metalowcy z Primordial ogłosili właśnie nową, europejską trasę koncertową “Heathen Crusade 2018”. Jako co-headliner towarzyszyć im będzie Moonsorrow, a w roli supportu zobaczymy niemiecki zespół black metalowy Der Weg Einer Freiheit.

Niestety, jak widzicie na grafice poniżej, nasz piękny kraj nie został uwzględniony w rozkładzie trasy, jednak głowy do góry – jak się okazuje, nowy album Primordial, zatytułowany „Exile Amongst The Ruinsand” zostanie wydany już pod koniec marca 2018!

Oddajmy głos Primordial:

Dwanaście lat po pierwszej trasie “Heathen Crusade”, szczerze mówiąc zwlekaliśmy z tym zdecydowanie zbyt długo, ruszamy w trasę z Moonsorrow. Wiele zmieniło się na świecie od tamtego czasu – więcej blizn, więcej kaców, więcej zmarszczek, ale nic nie zmieni naszej duchowej więzi. Poganie do ostatniej kropli krwi, z coraz gorszym kacem w miarę zmierzania ku śmierci!

Moonsorrow:

Z wielką przyjemnością ogłaszamy europejską trasę koncertową z naszymi dobrymi przyjaciółmi z Primordial! Z tymi irlandzkimi koleżkami zagraliśmy naszą pierwszą w historii zespołu europejską trasę w 2006. A wydawałoby się, że miało to miejsce kilka lat temu! Moonsorrow i Primordial zawsze łączyła duchowa więź, coś, co czyni ten lineup wyjątkowym. Nie przegapcie rzadkiej szansy zobaczenia nas na jednej trasie!

Der Weg Einer Freiheit:

Jako wielcy fani Primordial mamy zaszczyt ogłosić, że będziemy supportowali występ tej irlandzkiej legendy na trasie, na której wystąpi u boku Moonsorrow. Doceniamy i cieszymy się z danej nam możliwości bycia częścią tego świetnego składu i nie możemy się doczekać, aż zaprezentujemy nasz album “Finisterre” publiczności w całej Europie. Kupcie już bilety, do zobaczenia w kwietniu!

Primordial trasa koncertowa 2018

Źródło: Metalstorm.net / Fot. Materiały promocyjne

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *