Szczegóły nowej płyty Septicflesh. Posłuchaj pierwszego singla.

Tajemniczo zapowiadany nowy album Scepticflesh ma już datę swojej premiery. Płyta zatytułowana “Codex Omega” ukaże się 1 września nakładem Season Of Mist. Będzie to pierwszy krążek nagrany z nowym perkusistą Kerimem “Krimhem” Lechnerem, znanym ze wcześniejszej współpracy z Decapitated. Zespół podzielił się już pierwszą piosenką zatytułowaną “Dante’s Inferno”, którą obrazuje 360-stopniowe wideo.

Scepticflesh o nowej piosence:

Z dumą prezentujemy nasz pierwszy utwór z nadchodzącego albumu “Codex Omega”, adekwatnie nazwany “Dante’s Inferno”, ponieważ występuje w roli wrót do piekła… Jak zostało to napisane na szczycie piekielnej bramy w słynnym dziele Dantego Alighieri: “Przeze mnie droga w miasto utrapienia, przeze mnie droga w wiekuiste męki, przeze mnie droga w naród zatracenia”. Tak na pierwszy rzut oka prezentuje się wejście do naszego nowego materiału. Bądźcie czujni, więcej szczegółów zostanie podanych już wkrótce.

Producentem płyty został Jens Bogren (Opeth, Dimmu Borgir). W nagraniach po raz kolejny uczestniczyła Praska Orkiestra Symfoniczna. Efektem tej współpracy będzie dodatkowa płyta zawierająca trzy bonusowe utwory.

Niedawno kapela podzieliła się z fanami na swoim koncie na Facebooku dobrą nowiną:

Nasza wytwórnia Season Of Mist poinformowała nas o tym, iż naszym nadchodzącym albumem pobiliśmy rekord najwyższej przedsprzedaży w wytwórni. To wielki zaszczyt i świadectwo tego, że Scepticflesh ma najlepszych i najbardziej lojalnych fanów na świecie!

Tracklista:

01. Dante’s Inferno
02. 3rd Testament (Codex Omega)
03. Portrait Of A Headless Man
04. Martyr
05. Enemy Of Truth
06. Dark Art
07. Our Church, Below The Sea
08. Faceless Queen
09. The Gospels Of Fear
10. Trinity

Druga płyta:
01. Martyr Of Truth
02. Dark Testament
03. Portrait Of A Headless Man (Orchestral Version)

 

źródło: Facebook, metalinjection.net

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *