Image default
INNE NEWSY

Tajemnicza zapowiedź Behemotha (Wideo)


Nowe, acz lakoniczne, podsycające ciekawość odnośnie nowego wydawnictwa wieści z obozu Behemoth. Dla tych, którzy nie śledzą zespołu na mediach społecznościowych, prezentujemy opublikowaną 19. lutego za pośrednictwem Instagrama solówkę z nadchodzącego albumu:

Oraz coś, co można chyba określić mianem pierwszego trailera następcy „The Satanist” lub kolejnego DVD:Ponadto w tym celu uruchomiono specjalną stronę MesseNoire.pl, na której możemy pobrać utwór “Blow Your Trumpets” w wersji live oraz sprawdzić pierwsze daty tegorocznej trasy zespołu.

Na początku miesiąca pisaliśmy o postępach w pracach nad kolejnym albumem Behemoth. Parę tygodni temu Adam „Nergal” Darski przebywał w Warszawie celem nagrania wokali. Jednak na tym kończy się nasza wiedza odnośnie nowego albumu. Pozostaje cierpliwie czekać na kolejne, mniej enigmatyczne znaki od zespołu.

Źródło: Twitter.com/BehemothBand /Instagram.com/nergal69/

Podobne artykuły

Drowning Pool z nowym wokalistą?

Lena Knapik

“We Were the Keepers” nowy singiel Psycroptic

Agata Laszuk

Marilyn Manson rozstaje się z basistą. Muzyk oskarżony o gwałt.

Agata Laszuk

1 komentarz

P. 22 lutego 2018 at 14:02

A ten paluszek na początku filmu Adaś fanom pokazuje? W dupę niech sobie wsadzi i zrobi sobie nim dobrze. Co to za moda? Nie wiem co powiedzieć- pokażę fucka, będzie git. Słabiuchne to, słabiuchne. Odechciewa się czekać na płytę.

Odpowiedz

Zostaw komentarz