Linnéa Vikström Therion
Strona główna » Wokalistka Therion rozpoczyna solową karierę
INNE NEWSY

Wokalistka Therion rozpoczyna solową karierę

Szwedka Linnéa Vikström, znana z występów na żywo z Therion i Kamelot, rozpoczyna karierę solową. Wokalistka podpisała kontrakt z wytwórnią Despotz Records.

Linnéa, która z Therion koncertuje od 2011, a z Kamelot od 2012, mówi:

Jestem naprawdę podekscytowana rozpoczęciem współpracy z Despotz. Jestem pewna, że z jego pomocą zaprezentuję światu trochę wspaniałej muzyki! Chociażby pod tym względem, iż Despotz jest gotowy wydać album nagrywany tylko podczas koncertów, wkraczać na nowe tereny i myśleć pozaramowo. Bądźcie gotowi wyruszyć w głąb wszechświata, kiedy już odpalimy ten muzyczny statek kosmiczny.

Projekt solowy Vikström będzie nosił nazwę QTF. Debiutancki krążek ma się ukazać jeszcze w tym roku w listopadzie. Namiastkę dzieła w postaci singla wytwórnia obiecuje udostępnić już w maju. Póki co szczegóły nie są jeszcze znane, ale zarówno na podstawie wypowiedzi wokalistki, jak i przedstawiciela wytwórni można spekulować, iż tematyka płyty będzie dotykała przestrzeni kosmicznej. Jak powiedział Omer Akay, szef Despotz:

Wyobraźcie sobie, że Black Sabbath i Pagan’s Mind zrodziło gwiezdne dziecię. Tak właśnie powstał QTF, dzieło Linnéy Vikström. Kosmiczna podróż właśnie się zaczęła.

Podobne artykuły

Premiera teledysku The Sixpounder do utworu “Time to Kill” promującego film “Gotowi na wszystko. Exterminator”

Agata Laszuk

My Dying Bride dementuje plotki o rozpadzie

Lena Knapik

Samael i Katatonia na Castle Party 2018

Tomasz Koza

Scorpions wypuszcza swoją whisky

Lena Knapik

Flotsam and Jetsam wystąpi w Krakowie

Tomasz Koza

Battle Beast, Majesty i Gyze 5 marca we Wrocławiu. Sprawdź rozkład jazdy.

Tomasz Koza

Zostaw komentarz

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!