Kamelot 2018
Strona główna » Zmiany za perkusją w Kamelot
INNE NEWSY

Zmiany za perkusją w Kamelot


Kamelot pożegnał się ze swoim wieloletnim perkusistą Casey’em Grillo i zaprosił do współpracy Johana “Jo” Nuneza. Jeszcze przed rozpoczęciem nagrań do nadchodzącego albumu zatytułowanego “The Shadow Theory” Grillo poinformował kolegów o podjęciu tej trudnej decyzji. Casey planuje teraz skupić się na innych możliwościach muzycznych i koncertowych oraz poświęcić więcej czasu swojej firmie.

Wybór muzyka skomentował gitarzysta kapeli, Thomas Younglood:

Wiele widzieliśmy i zrobiliśmy razem w Kamelot i poza nim. Jako przyjaciele szanujemy jego decyzję. Jestem pewien, że w wolnym czasie dalej będziemy się wszyscy razem spotykać.

W swoim oświadczeniu Grillo poinformował:

Przede wszystkim chciałbym podziękować wszystkim fanom Kamelot za wsparcie podczas mojego pobytu w zespole. Dzięki temu zyskałem okazję, aby podróżować po całym świecie i poznawać niesamowitych ludzi, doświadczając tak wielu kultur i niezapomnianych momentów w moim życiu. Między różnymi muzycznymi projektami, w które jestem zaangażowany, i moim rozwijającym się biznesem, DrumStatic.com, po prostu stało się oczywiste, że nadszedł czas, abym skupił się na nowych możliwościach bez narażania potrzeb Kamelot.
Serdecznie zapraszam wszystkich do powitania Johana Nuneza i przyjęcia go jako nowego perkusistę. Jest świetnym facetem i z dumą będzie reprezentował i kontynuował dziedzictwo Kamelot!

29-letni Nunez jest mistrzem i instruktorem perkusji. Wcześniej koncertował i grał z Martym Friedmanem, Gusem G., Firewind czy Nightrage.

Kurtki dla fanów rocka i metalu!
Oryginalne kurtki dla fanów rocka i metalu.

Basista Kamelot, Sean Tibbetts o Johanie:

Znaliśmy go z koncertów, pracował z nami podczas całej europejskiej trasy. Jest rewelacyjnym perkusistą i był oczywistym wyborem.

Nunez o swojej nowej kapeli:

Jestem podekscytowany dołączeniem do rodziny Kamelot. Znam ten zespół od ponad 15 lat i zawsze podziwiałem Casey’a jako perkusistę, więc dołączenie do grupy to wielki zaszczyt dla mnie. W przeszłości koncertowałem z Kamelot i mogłem zobaczyć, jak oddani i wspaniali są jego fani! Wszyscy z zespołu i ekipy są cudowni, sprawili, że już poczułem się jak w domu.

Wspomniany “The Shadow Theory” ukaże się już 6 kwietnia nakładem Napalm Records. Więcej informacji o nowym albumie.
Źródło: Blabbermouth.net / Fot. Materiały prasowe

Podobne artykuły

Jesienna trasa zespołu Hunter – NieWolnOść

Tomasz Koza

Suffocation prezentuje “Your Last Breaths” z nadchodzącej płyty

Lena Knapik

Corey Taylor: Slipknot wróci w 2019

Lena Knapik

Downfall of Gaia w maju zagra w Polsce

Tomasz Koza

Klub Alibi zakończył działalność. Co z koncertem Triptykon i gośćmi we Wrocławiu?

Tomasz Koza

Anthrax z nowym lyric video. W marcu zespół zagra w Polsce.

Lena Knapik

Zostaw komentarz

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!