Biały Dom wykorzystał utwór Linkin Park. Fani są oburzeni
Fani zespołu Linkin Park ostro zareagowali na wykorzystanie utworu „Somewhere I Belong” w materiale wideo podsumowującym rok administracji prezydenckiej. Klip, opublikowany w oficjalnych mediach społecznościowych...
