Drownfest 6 w Krakowie
Strona główna » Drownfest już 21 grudnia w Krakowie
FESTIWALE

Drownfest już 21 grudnia w Krakowie

Drown My Day ponownie zaprasza na metalowe szaleństwo, które po trzech latach przerwy znów musi się wyszumieć. Tym razem wydarzenie będzie miało miejsce 21 grudnia w krakowskim klubie Zaścianek. Oprócz gospodarzy na Drownfest wystąpią: Tester Gier, Burn The Witch, M.O.R.O.N., IAMONE oraz Dirtred. Impreza została przeze mnie wyróżniona i znalazła się na mojej liście najciekawszych koncertów rockmetalowych grudnia 2019.

Drownfest – line-up wygląda imponująco

Sam występ jednego z headlinerów, czyli Drown My Day wydaje mi się bardzo interesujący. W zeszłym roku wydali album pt. „The Ghost Tales”, a obecnie pracują nad nowym materiałem. Mają za sobą również trasę koncertową u boku Materii, podczas której zagrali jako support na części koncertów.

M.O.R.O.N. niedawno wydał nowy album pt. „Dom”, który okazał się przyzwoitym wydawnictwem. Jednak moje oczy będą w głównej mierze patrzeć na grupę IAMONE, która po wydaniu hipnotyzującego „The Life Code” zyskała u mnie sympatię. Mieszanka wybuchowa w postaci niekonwencjonalnej muzyki grupy na pewno rozkołysze krakowską publiczność.

Występ Dirtred również będzie ciekawym wydarzeniem, ponieważ będzie to pierwszy ich koncert od 10 lat! Oprócz tych wykonawców w Zaścianku zaprezentuje się również kapela Burn The Witch, która gra soczysty metalcore.

Nie można oczywiście o drugim headlinerze, czyli Testerze Gier. Grupa powstała w 2012 w roku i na ten moment wydała 4 albumy studyjne. Reprezentują oryginalny styl, często sięgają po niecodzienne tematy oraz często prześmiewczo opowiadają o pewnych faktach.

Drownfest – bilety w cenie 35 zł wciąż dostępne

Obecnie w sprzedaży są dostępne wejściówki w cenie 35 zł, jest to druga pula. Jak podają organizatorzy: “Zainteresowanie szóstą edycją Drownfest jest naprawdę duże, za co oczywiście bardzo dziękujemy”.

Podobne artykuły

Pol’and’Rock Festival: pociągi będą omijać Kostrzyn?

Dominika Kudła

Mystic Festival 2020 – pierwsze doniesienia

Szymon Grzybowski

Greta Van Fleet w Polsce w 2019 roku

Dominika Kudła

Triptykon na Summer Dying Loud Festival!

Agata Laszuk

Sodom, Therion, Sick Of It All na Brutal Assault 24

Agata Laszuk

Festiwal Legend Rocka – Hollywood Vampires gwiazdą imprezy

Bartłomiej Pasiak

Zostaw komentarz

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!