INNE NEWSY

Cattle Decapitation przedstawia nowy skład


Weterani death metalu/goregrindu z San Diego – Cattle Decapitation – oficjalnie przedstawili nowych członków zespołu. Są nim gitarzysta Belisario Dimuzio (Eukaryst) i basista Olivier Pinard (Cryptopsy).

Członkowie Cattle Decapitation komentują:

Z przyjemnością prezentujemy nowy line-up, który pojawi się już na naszym następnym albumie, premiera jesienią 2019. Wielu z Was, którzy w ciągu ostatnich kilku lat przychodzili na nasze koncerty widziało, że po raz pierwszy w historii zespołu wspomagaliśmy się na scenie drugim gitarzystą. Z dumą witamy Belisario Dimuzio (Eukaryst) jako pełnoprawnego, stałego członka naszego zespołu – będziecie mogli go usłyszeć już na następnej płycie. Z radością ogłaszamy także Oliviera Pinarda (Cryptopsy) jako naszego nowego basistę, który również pojawi się na nowym wydawnictwie!

Oli grał z nami już w przeszłości; chemia, która istnieje pomiędzy nim, nami i Bel jest niezaprzeczalna i jesteśmy bardzo podekscytowani mając ich na swoim pokładzie. Pamiętajcie, by zapoznać się z nadchodzącym albumem Cryptopsy – “The Book of Suffering: Tome 2”. Oczekujcie też WIELKICH wieści, które nadejdą 20 września – dotyczyć one będą bardzo fajnego wydawnictwa Cattle Decapitation, nad którym prace trwają już od dekady. To ekscytujący czas dla Decapów. Zostańcie z nami i bądźcie czujni!

Źródło: MetalStorm / Fot. Materiały promocyjne

Podobne artykuły

Ruszyła przedsprzedaż biletów na FOAD Fest 2 w Krakowie

Dominika Kudła

Ivan Moody świętuje rok trzeźwości tatuażem na twarzy

Bartłomiej Pasiak

Impericon Never Say Die! Tour 2017: Emmure, Deez Nuts, Chelsea Grin, Sworn In w Polsce

Tomasz Koza

1 komentarz

Gwendolyn 12 września 2018 at 20:41

Byle do przodu 🙂 wszystko się kiedyś kończy jak i zaczyna. Powodzenia w tworzeniu nowego albumu 🙂

Odpowiedz

Zostaw komentarz