Pantera zespół
Strona główna » Historia Pantery wg Rexa Browna
INNE

Historia Pantery wg Rexa Browna

Obecny muzyk Kill Devil Hill i były basista grupy Down, a przede wszystkim legendarnej Pantery, Rex Brown zdecydował się na opublikowanie swoich wspomnień z czasów gry w teksańskiej formacji. Książka zatytułowana “Official Truth, 101 Proof: The Inside Story of Pantera” ujrzy światło dzienne 12 marca za pośrednictwem Da Capo Press.

Basista zespołu, który miał ogromny wpływ na rozwój nowoczesnego metalu, w swojej książce przedstawia własną wersję tego co działo się za kulisami kariery autorów “Vulgar Display of Power” i “Far Beyond Driven”. W sieci pojawił się również krótki trailer zapowiadający książkę, który możecie zobaczyć poniżej.

Chciałem po prostu rzucić światło i przedstawić część mojego życia oraz wszystkich wspaniałych ludzi, którzy otaczali mnie do tej pory. Po tylu próbach, przejściach i tragediach w ogóle się cieszę, że mam szansę sprawić, że na twarzach fanów Pantery pojawi się uśmiech.

Rex Brown

“Official Truth, 101 Proof: The Inside Story of Pantera” jest bez wątpienia pozycją obowiązkową nie tylko dla fanów Pantery, ale i dla wszystkich miłośników ciężkiego grania.

Fot. Materiały promocyjne

Podobne artykuły

Cynic będzie kontynuował działalność bez Seana Reinerta

Agata Laszuk

Accept supportem Sabaton? To “herezja”!

Lena Knapik

Kim jest Nocny Kochanek?

Tomasz Koza

Joe Satriani o plusach i minusach bycia muzykiem w dobie Internetu

Agata Laszuk

Ostry spór pomiędzy Dope a Machine Head

Bartłomiej Pasiak

Marilyn Manson: “Jak wyleciałem z chrześcijańskiej szkoły”

Agata Laszuk

Zostaw komentarz

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!